اخبار بازی

خالقان Burnout از بازی جدید خود رونمایی کردند

«Three Fields Entertainment»، استدیویی که توسط کارمندان قبلی استدیو «Criterion» (سازندگان «Burnout» و «Black»)، تشکیل شده، از بازی جدید خود رونمایی کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این بازی که «Dangerous Golf» نام دارد، به گفته استدیو سازنده یک بازی شبه آرکید گلف است که تمرکز بر روی سرعت عمل، رقابت چند نفره و شکستن قوانین دارد.

گیم پلی بازی نوبتی و هدف آن بدست آوردن امتیاز با از بین بردن محیط اطراف است، بازی همچنین از مولتی‌پلیر آنلابن و افلاین تا سقف 8 بازیکن پشتیبانی می‌کند. طراح هنری بازی «Alex Ward»، گفت که هدف تیم سازنده ساخت بازی با حس Burnout و تخریب پذیری Black است: «Dangerous Golf یک بازی گلف جدی است، به همان شکل که Burnout یک شبیه ساز رانندگی جدی بود.»

بازی توسط موتور بازی سازی «Unreal Engine 4» با بهره‌گیری از «Nvidia’s PhysiX» ،«Apex Destruction» و «Flex Tech» درحال ساخت است. به طور کلی، گیم پلی بازی متکی بر فیزیک و حتی دارای شبیه ساز فیزیک آب نیز است.

Ward همچنین اشاره کرد، در صورت موفقیت Dangerous Golf، آنها بازی با سبک رانندگی خواهند ساخت.

Dangerus Golf در ماه می برای PC ،PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.