اخبار بازی

حضور المان های استراتژی در Dragon Age: Inquisition

طبق جدید ترین اطلاعات تایید شد که بازی Dragon Age: Inquisition مکانیکی شامل تسخیر و حفظ قلعه هایی در سراسر جهان بازی خواهد داشت.
با تسخیر هر قلعه از دشمن به کمک همراهانی مانند Varric ،Vivienne یا Cassandra ماموریت های گوشه و کنار آن قلعه برای گیمر باز می شود و همچنین تایید شد که تعداد زیادی قلعه در اطراف Orlais برای تسخیر وجود خواهد داشت که هر کدام ماموریت های متفاوتی را شامل می شوند. گیمر نیز می تواند مامورین اصلی خود که در بازی تحت نام Inquisition Agents شناخته می شوند، را مسئول کارهای متفاوتی کند، مانند این که به 50 نفر از آن ها دستور بازسازی مجسمه اصلی قلعه که باعث بالا رفتن روحیه افراد می شود، داده و یا حتی 10 نفر را مسئول معدن گوگرد کرده که باعث افزایش درآمد شوند.
به نظر می رسد بایوور قصد داشته بعضی المان های استراتژی را نیز به بازی افزوده و آن را اندکی متفاوت از عناوین نقش آفرینی کلاسیک عرضه کند، هرچند در آینده مشخص می شود تا چه اندازه در این امر موفق خواهد بود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.