اخبار بازی

جزییات و قیمت DLC بازی Bioshock

کمپانی 2K، قیمت و جزییات BioShock PS3’s DLC را اعلام کرد.

این DLC شامل 3 اتاق مبارزه می‌باشد که در 20 نوامبر عرضه می‌شود و قیمت ان 10 دلار خواهد بود.

طبق گفته خود شرکت، 3 مبارزه‌ای که بازیباز در پیش رو خواهد داشت به این صورت هستند:

A Shocking Turn of Events: یک خواهر کوچولو در منطقه نامعلومی از رپچر، در یک چرخ‌و ‌فلک به دام افتاده است. بازیباز‌ها باید فقط از طریق محیط و ابزار‌های موجود و البته هوش و استعداد خود، نیروی الکتریسیته تولید کرده تا چرخ‌و‌فلک را به کار انداخته و خواهر کوچولو را نجات دهند.

The I in Team: بازیباز‌ها باید با استفاده از وسایل محدود و مهمات محدود‌تر، تله‌ها را پشت سر گذاشته و راهی پیدا کنند تا یک بیگ‌ددی را از بین ببرند. در این مرحله، بازیباز‌ها باید بیشتر به هوش خود تکیه کنند تا اتش اسلحه.

Worlds of Hurt: این مرحله احتمالا سخت‌ترین و کشنده‌ترین مبارزه‌ای خواهد بود که تا‌بحال در دنیای رپچر اتفاق افتاده است. در این مرحله بازیباز باید در هشت اتاق که پر از بیگ‌ددی و اسپلایسر‌ها هستند وارد جنگ با انها شود. بازیباز باید آدام را جمع‌اوری کرده، یک اسلحه پلازمیدی بسازد، از ماشین‌های تعبیه شده در محیط برای بدست اوردن Tonic و مهمات استفاده کند و سر انجام خواهر کوچولو را نجات دهد.

Bioshock یکی از بهترین‌های کنسول 360 بود و قطعا بر روی PS3 طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد تا جایی که همه با جهنم رپچر اشنا شوند.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.