اخبار بازی

جزییات جدید از بازی Sword Art Online: Hollow Fragment

امروز مجله Dengeki Playstation اطلاعات جدیدی از بازی Sword Art Online: Hollow Fragment را منتشر کرد.

 

 data-src=

 

دختر مرموزی که (عکس بالا) قبلاً بعنوان یکی از شخصیت‌های مهم داستان معرفی شده بود Philia نام دارد، Philia فردی است که به همراه او به ماجراجویی در قسمتی از Aincard (دنیای بازی) که تابحال مورد کاوش قرار نگرفته است (معروف به Hollow Area) می‌پردازید.

به غیر از Philia و Asuna (یکی دیگر از شخصیت‌های بازی) افراد دیگری هم بعنوان همراه در بازی وجود دارند که بسته به انتخاب بازیکن می‌توانید مراحل مختلف را همراه با آن‌ها طی کنید. لازم به ذکر است که هر کدام از همراهان حرکات و تکنیک‌های مخصوص به خود را دارند.

 

 data-src=  data-src=

 

شرکت نامکو باندای (ناشر بازی) قبلاً اعلام کرده بود که بازی از قابلیت co-op پشتیبانی می‌کند، حال مجله Dengeki Playstation در مطالب خود عنوان کرده که co-op در بازی از طریق ad-hoc امکان پذیر است و تا 4 نفر به صورت همزمان به همراه همراهان خود (نفر دوم تیم) که مجموعاً 8 شخصیت می‌شوند (4 نفر بازیکن و 4 نفر همراهانی که توسط هوش مصنوعی کنترل شده) می‌توانند مراحل مختلف بازی را به کمک یکدیگر انجام دهند.

 

 data-src=

 

یکی دیگر از مطالب عنوان شده در مجله، توانایی تغییر ظاهری Kirito (شخصیت اصلی بازی) است.

بازیکنان می‌توانند قیافه، مدل مو، رنگ مو، لباس و حتی صدای Kirito را تغییر داده و Kirito مورد نظر خود را بسازند. بنابراین دیگر نگرانی بابت دیدن 4 شخصیت هم شکل هنگام بازی کردن به صورت co-op وجود نخواهد داشت.

بازی Sword Art Online: Hollow Fragment در تاریخ نامعلومی از سال 2014 برای کنسول PS Vita منتشر خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.