اخبار بازی

جزییات جدید از بازی Natural Doctrine

امروز مجله فامیتسو اطلاعات جدیدی از بازی Natural Doctrine اولین بازی ساخته شده توسط استودیو داخلی شرکت Kadokawa Games منتشر کرد.

به گفته سازندگان دوربین بازی دارای دو زاوایه دید است. یکی زاویه دید از بالا (دید استراتژیک) و دیگری زاویه دید از روی شانه (دوربین استاندارد بازی‌های شوتر سوم شخص).

زاویه دید از بالا توانایی مشاهده تمام نیروهای همراه و دشمن را در نقشه بازی می‌دهد اما جهت خط آتش نیروهای شما در این نوع دوربین نامشخص است، اینجا زاویه دوربین سوم شخص به کمک بازیکن می‌آید. این زاویه دوربین جهت خط آتش نیروی تحت کنترل را به خوبی نمایش داده و باعث می‌شود هم حمله دقیق‌تری را انجام دهید و هم تشخیص دهید کدامیک از دشمنان از سپر استفاده کرده و امکان دفاع در برابر حملات شما را دارند.

در قسمتی دیگر از مطالب منتشر شده در مجله 2 شخصیت جدید برای بازی معرفی شده است.

Mel دختری جوان که توانایی کنترل Golemها را دارد و Sieglinde  که یک مبارز قدرتمند و باتجربه است. بازی Natural Doctrine در سبک استراتژی-نقش‌آفرینی در 22 فوریه سال 2014 برای کنسول‌های خانواده سونی (PS3 ,PS4 و PS Vita) در کشور ژاپن عرضه خواهد شد.در حال حاضر اطلاعاتی از انتشار بازی برای سایر کشورها در دست نیست.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.