اخبار بازی

جزییات جدید از بازی LoH: Trails in the Flash

Nihon Falcom سازنده بازی The Legend of Heroes: Trails in the Flash، ویدیو جدیدی از بازی را منتشر کرده است که جزییات جدید و قسمت‌های مختلف بازی را به نمایش می‌گذارد.

ویدیو با نمایش شخصیت اصلی بازی پسری به نام Rean Schwarzer در حالی که از قطار در ایستگاه Trista (شهر اصلی بازی) پیاده می‌شود، آغاز می‌گردد.

 data-src=

Rean همانطور که اولین لحظات ورود به شهر Trista را می‌گذراند، خود را برای زندگی به مدت 2 سال در آکادمی Thors (واقع در شهر Trista) آماده می‌کند.

طی یک برخورد ساده Rean با دختری به نام Alisa Reinford آشنا می‌شود، کسی که یکی از همکلاسی‌های وی در کلاس شماره 7 آکادمی Thors است.

 data-src=

 

کلاس 7 در آکادمی Thors، کلاس ویژه‌ای است که تعداد اندکی دانش‌آموز با استعداد که پتانسیل بالایی در کنترل و استفاده از Arcus را دارند، اعضای آن را تشکیل می‌دهند. (Arcus وسیله‌ای است که سیستم مبارزات بازی بر اساس آن بنا شده است)

 data-src=

 

پس از ورود به کلاس 7، معلم این کلاس (Sara Valentine) به دانش‌آموزان خوش‌آمد گفته و به آن‌ها یاد‌آوری می‌کند که سال سختی را پیش‌رو دارند و باید تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام دهند.

 data-src=

 

پس از تیتراژ آغازین، شاهد گرافیک تمام سه بعدی بازی هستیم، لازم به ذکر است که برای اولین بار در سری بازی‌های Legend of Heroes این گونه گرافیک (کاملاً سه بعدی) بعلاوه کنترل 360 درجه دوربین مورد استفاده قرار گرفته است.

 data-src=  data-src=

اعضای گروه شما هنگام گردش در محیط‌های مختلف بازی، به صحبت با شما یا دیگران می‌پردازند که اکثر این قسمت‌ها به صورت کامل صداگذاری شده است و کمتر شاهد دیالوگ‌های بدون صدا در بازی خواهیم بود.

در ادامه شاهد معرفی و نمایش سیستم مبارزات بازی معروف به AT Battle System هستیم که ویژگی‌های جدیدی را نمایش می‌دهد.

 data-src=

 

یکی از این ویژگی‌ها Tactical Link نام دارد که به شما اجازه می‌دهد به همراه یکی دیگر از اعضای گروه خود کمبوهای دونفره مختلفی را اجرا کنید.

 data-src=  data-src=

 

همچنین در قسمتی از ویدیو شاهد استفاده از ضربات Craft هستیم، Craftها ضربات مخصوص و پرقدرتی هستند که برای اجرای آن‌ها نیاز به میزان خاصی Craft Point خواهید داشت.

 data-src=  data-src=

هر یک از شخصیت‌های بازی ضربات Craft مخصوص به خود را داشته که در طول بازی و بسته به میزان تجربه‌ای که کسب کرده‌اید توانایی استفاده از آن‌ها را بدست خواهید آورد.

 data-src=  data-src=

 

در صورت خستگی از مبارزات با برگشتن به شهر Trista یا آکادمی Thors، همیشه توانایی استراحت و گشت و گذار برای شما وجود خواهد داشت.

نقشه شهر Trista، قسمت‌های مختلفی از شهر (مغازه‌ها، اماکن مهم و…) را نمایش می‌دهد. همچنین امکان پیدا کردن سایر شخصیت‌ها و Eventهای بازی از طریق نقشه وجود دارد، ضمناً توانایی Teleport کردن به قسمت‌های مختلف شهر، یکی دیگر از امکانات نقشه بازی است.

 data-src=

 

آکادمی Thors تنها برای آموزش مبارزه و مبارزه کردن نیست، بلکه شما توانایی شرکت در فعالیت‌های خدماتی و کلاس‌های فوق‌برنامه، مثل کلاس شنا را نیز خواهید داشت.

برای مثال همانطور که در ویدیو بازی نشان داده شد، شما می‌توانید مقداری از وقت خود را صرف آموختن شنا از Laura (یکی دیگر از دانش‌آموزان کلاس هفت) کرده یا اینکه به گشت و گذار در آکادمی و سایر قسمت‌های شهر Trista بپردازید.

 data-src=  data-src=

 

انجام اینگونه فعالیت‌های فوق‌برنامه یا به اصطلاح Eventهای بازی، روابط شما با سایر شخصیت‌های بازی را بهبود می‌بخشد.

در پایان روز دانش‌آموزان کلاس هفت برای استراحت به خوابگاه‌های خود برمی‌گردند.

 data-src=

 

رویدادهای (Event) مختلفی برای پایان هر روز در نظر گرفته شده است، مثل گفت‌و‌گو Sara (معلم کلاس هفت) با Rean در مورد اوضاع و احوال او.

بازی The Legend of Heroes: Trails in the Flash در تاریخ 26 سپتامبر در کشور ژاپن برای کنسول‌های PS3 و Vita منتشر خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.