اخبار بازی

جزییات جدید از بازی Freedom Wars

امروز سایت رسمی بازی اطلاعات جدیدی در رابطه با شخصیت‌های بازی منتشر کرده است که با هم نگاهی به آن‌ها داریم.

 

Beatrice "Lily" Anastasi

 data-src=

 

Lily یکی از شخصیت‌های مهم و مرموز داستان است که توسط شخصیت اصلی بازی نجات داده می‌شود ولی کماکان بعنوان یک زندانی فعالیت خود را ادامه می‌دهد و در مبارزات به کمک بازیکن می‌آید.

 

 data-src=  data-src=

 

Lily سرنوشت خود بعنوان یک زندانی را پذیرفته و تمامی آرزو‌ها و رویاهای خود را فراموش کرده همچنین با وجود تمامی دلواپسی‌‌ها و دل مشغولی‎هایی که دارد تمام تلاش خود برای حرکت رو به جلو با روحیه‌ای مثبت را انجام می‌دهد.

 

Abel "Strafe" Balto

 data-src=

 

Abel یکی از اعضای گروه Hourai است، گروهی که بعنوان رقیب گروهی که شخصیت اصلی بازی در آن بعنوان زندانی فعالیت دارد شناخته می‌شود.

 

 data-src=  data-src=

 

گروه Hourai اتحاد خوب و قدرتمندی با سایر گروه‌های بازی دارد. Abel بعنوان قهرمان و ستاره این گروه و همچنین یکی از قوی‌ترین زندانیان جهان شناخته می‌شود.

Red Rage نام سلاح یا بهتر هست بگوییم هیولای آهنی Abel است که به تنهایی توانایی کنترل آن را دارد.

 

 data-src=

 

این سلاح با اینکه یکی از قدیمی‌ترین مدل‌های ساخته شده توسط انسان‌ها است ولی بعنوان یکی از قوی‌ترین‌ آن‌ها نیز شناخته می‌شود. برای مدت‌های مدیدی وجود این سلاح در هاله‌ای از ابهام بود تا اینکه یک روز در کنار Abel و بعنوان سلاح او در مبارزات ظاهر می‌شود.

 

 data-src=

 

همین مسیله (وجود و کنترل Red Rage توسط Abel) باعث شده که شایعاتی مبنی بر دسترسی و احیا کردن "تکنولوژی گمشده" توسط گروه Hourai شدت بگیرد.

 

Accessories

 data-src=  data-src=

 

 

ربات همراه شما به نام Accessories که همیشه و همه‌جا همراه شما بوده و مراقب شخصیت اصلی است. این ربات در مبارزات نیز به کمک شما خواهد آمد.

شما توانایی ایجاد تغییرات مختلفی در ربات همراه خود را خواهید داشت، این تغییرات شامل: تغییر چهره، تغییر اندازه اجزای مختلف بدن، تغییر مدل مو و همچنین اضافه کردن متعلقاتی از قبیل هدفون، عینک و… را شامل می‌شود.

ضمناً ویژگی مخصوصی به نام Ruby Talk به بازیکن این اجازه را می‌دهد تا اصطلاحات مورد علاقه خود را به Accessories (ربات همراه) یاد داده تا از آن‌ها در مبارزات استفاده کند.

 

بازی Freedom Wars در تابستان سال 2014 برای کنسول PS Vita در کشور ژاپن منتشر می‌گردد.

در حال حاضر اطلاعاتی از انتشار این بازی برای اروپا و آمریکا در دست نیست.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.