اخبار بازی

جزییات جدیدی از بخش چند نفره Black Ops 2 منتشر شد

ساعاتی پیش در پشت درهای بسته اطلاعات بی شماری از بخش چند نفره Black Ops 2 منتشر شد که به صورت خلاصه وار به آن ها اشاره خواهیم کرد.
 

  • بعد از پر شدن خط مربوط به Score Point می توانید از وسایل مختلفی که این سیستم آزاد می کند استفاده کنید. از جمله وسایل جدیدی که به این عنوان اضافه شده اند، می توان به دستور بمباران مپ توسط RX-XD و یا UAV های مختلف در بازی اشاره کرد.

از جمله وسایل و امکانات جدیدی که به این عنوان اضافه شده اند می توان به:
 

  • Hellstorm که یک موشک کنترلی است که بازیکن می تواند با کنترل آن از روی زمین با دو حالت به نیروهای دشمن ضربه وارد کند. اولین کار حمله مستقیم به دشمن است و دیگری منفجر کردن این موشک در هوا و ایجاد حالتی شبیه به بمب های خوشه ای!
  • Dragonfire quadrotors ، AI turrets نیز از جمله تجهیزاتی است که می توان در این عنوان استفاده کرد. هم چنین در این عنوان قابلیت هک کردن وسایل دشمن نیز به بازی اضافه شده است که با این کار می توان بعد از هک کامل، تجهیزات دشمن را بر علیه آن ها استفاده کرد.

————————————————————-


آقای David Vonderhaar طراح این بازی تایید کرد که هیچ کدام از قسمت های چند نفره بازی در حال و هوای دهه 80 نخواهد بود و تمام بازی در سال 2025 با وسایل پیشرفته انجام خواهد گرفت. وی در ادامه صحبت های خود می گوید که روایت داستان بازی در زمان آینده دست تیم سازنده را بیش از پیش باز گذاشته است و با این اوصاف آن ها می توانند تجهیزات و امکانات مختلفی را طراحی کنند و هیچ چیزی نمی تواند محدودیتی برای طراحان بازی ایجاد کند.


————————————————————-


در نمایش 2 ساعته بخش چند نفره بازی هم چنین از سیستم جدید ساختن Class در بازی رو نمایی شد. در این سیستم جدید شما فقط می توانید 10 وسیله (بر حسب امتیاز هر یک) انتخاب کنید. به عنوان مثال می توانید با این 10 امتیاز 3 پرک مختلف، 3 Score Strak که توضیح آن در بالا داده شد انتخاب کرده و تا این 6 امتیاز خود را خرج کرده اید و با 4 امتیاز باقی مانده می توان یک اسلحه با 2 وسیله اضافه بر آن گرفت.

با استفاده از این سیستم جدید می توان انتخاب های نامحدودی در ساخت کلاس های مختلف برای حالت های مختلف بازی داشت که می تواند ساعت ها بازیکنان را سرگرم کند.

 border= border= border= border= border= border= border=

منبع

مطالب پیشنهادی:

داود سامانی

از رفیق زیاد شانس نیاوردم! Game

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.