اخبار بازی

جزییاتی جدید از Saw

بازی در حالی شروع میشود که گیمر در نقش کاراگاه David Tapp در دستشویی به هوش می اید و میبیند که یک کلاه حاوی تله بر روی سرش بسته شده است. در همین حال عروسک Jigsaw بر روی تلویزیونی که درون دستشویی هست پدیدار میشود و چیزی میگوید. بعد از اینکه صحبت های Jigsaw تمام میشود پلیر کنترل David را بر عهده میگیرد. نماد joystick ای که در حال چرخش است بر روی صفحه ظاهر میشود و نشان میدهد که گیمر باید joystick سمت چپ را بچرخاند تا بتواند تله را باز کند. ( نویسنده این مطلب که خود بازی را تجربه کرده است در اینجا توضیح میدهد که کسی در اطراف او نبوده تا او بتواند درباره بازی صحبت کند و در این قسمت David میمیرد، بعد از اینکه نویسنده بعدا از شخصی میپرسد متوجه میشود که باید در لحظه ای خاص کلید X را فشار بدهد اما این نکته در هیچ جایی از بازی گفته نمیشود) بعد از اینکه این تله باز شد، گیمر وظیفه دارد تا از دستشویی خارج شود. به نظر میرسد که بر روی ایینه ای که روی دیوار نصب شده چیزی نوشته شده در اینجا پلیر باید ایینه را از زاویه خاصی مشاهده کند تا عددی که بر روی ان نوشته شده کاملا دیده شود.

بعد از دیدن اعداد انها را بر روی در به کار میبرید و درب دستشویی باز میشود و باید برای معمای بعدی اماده شوید.
گفته شده است که محیط بازی درون تیمارستان Jigsaw است و به جز David افرادی دیگری نیز درون این تیمارستان باید با تله های موجود مقابله کنند تا بتوانند جان سالم به در ببرند. تله های به کار رفته شباهت زیادی به فیلم دارند از جمله انها میتوان به Shotgun متصل شده در بالای در اشاره کرد که باعث کنده شدن سر افراد میشود. طبق گفته های نویسنده که این عنوان را در Konami’s Gamer’s Night امتحان کرده است بازی از مشکلات زیادی در گیم پلی رنج میبرد و این مشکلات باعث شده که روند گیم پلی کمی شبیه به این شود که هر معما یا پازل را باید یکبار امتحات کرد و مُرد تا روش حل ان را فهمید. در هر صورت Saw هنوز دارای تاریخ عرضه رسمی نمیباشد و این امید هنوز وجود دارد که تا عرضه نسخه کامل این مشکلات به کلی حل شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.