اخبار بازی

جزئیات شهر نئو ویکتوریایی لندن در The Order: 1886

بازی The Order: 1886 در Gamescom به نمایش عموم در نیامد اما جلوی این را نگرفت که Ready at Dawn اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کند.
وقایع این بازی در شهر نئو ویکتوریایی لندن لندن اتفاق می افتد که در آن تکنولوژی در هسته شهر قرار گرفته است. به عنوان مثال در آن زمان و واقعیت لامپ های گازی وجود داشت اما اکنون با لامپ الکتریکی جایگزین شده است. برق در همه جای شهر موجود است. Ready at Dawn قصد دارد یک محیط واقع گرایانه در عین حال کمی پیچیده را خلق کند.
سیستم قطارهای زیر زمینی لندن در The Order حضور دارد اما چیزی فراتر از واقعیت می باشد. در برخی قسمت ها قطار از تونل خارج می شد و گاهی اوقات از بین ساختمان های شهر عبور می کند. طابلو های الکتریکی مناظری نظیر Times Square شهر لندن را به وجود آورده است. skyline در این شهر نماهای مشابه Big Ben و برج ساعت را پدید می آورد اما در عین حال مملوع از برج های دیدبانی است و چراغ های آنها دائما شهر را اسکن می کنند. حتی برج های هوایی که پرواز می کنند نیز موجود است. نیروهای گشتی Sentinels صبح و شب مشغول گشت زنی در لندن هستند.
کارگردان این بازی آقای Ru Weerasuriya می گویند: "تمامی اینها یک یاد آوری است که دنیا چیزی نیست که ما می بینیم. "

تغییرات بوجود آمده در لندن جدید نمونه ای از انقلاب صنعتی و یا دست یابی زود به هنگام بشر به تکنولوِژی است. بشریت هم اکنون به اسلحه های پیشرفته دسترسی دارد. یک اسلحه وجود دارد که می تواند الکتریسیته شلیک کند، دیگری یک ابر اشتعال زا که با یک منور یا شلعه آتش می گیرند. تفنگ های چخماغی سنتی نیز وجود دارند زیرا Ready at Dawn میخواسته است این دنیا واقع گرایانه و قابل لمس باشد.
The Order: 1886 در سال 2014 برای PS4 عرضه خواهد شد.

 data-src= data-src= data-src=

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.