اخبار بازی

جدایی نویسنده سابق بتمن از Rocksteady

اگر کمپانی برادران وارنر و Rocksteady تصمیم به ساخت نسخه جدیدی از بازی Batman را بگیرند این بار دیگر Paul Dini نویسنده دو بازی قبلی بتمن در جریان ساخت بازی جدید آنها را همراهی نخواهد کرد. او به تازگی عنوان کرده است که در جریان نویسندگی داستان بازی دیگری در زمینه بتمن فعالیت نخواهد کرد. او دلایل این اقدام خود را این گونه بیان می کند: "آخرین باری که من با استودیو Warner Interactive در مورد عنوان آینده ای از بازی بتمن صحبت کردم سپتامبر سال گذشته بود که در جریان توسعه مراحل داستانی عنوان Arkham City بودیم. به طور طبیعی در آن زمان به علت جوی که به دلیل علاقه به بازی Arkham City در جریان بود همه از من در مورد عنوان سومی از این سری بازی سوال می کردند و حقیقت موضوع این است که خود من هم در این زمینه مشتاق بودم."  او در ادامه بیان کرده است: " وقتی من در مورد احتمال کارم بر روی عنوان سوم سوال پرسیدم، به من گفته شد که Rocksteady به تازگی کار را بر روی عنوان دوم تمام کرده است و هنوز زمان زیادی طول خواهد کشید تا اعضای دور هم جمع بشوند و در مورد برنامه آینده بحث کنند. بعد ها گفته شد که این مسائل مربوط به آینده می شود از طرفی وارنر و Rocksteady ممکن بود علاقه ای به همکاری طولانی مدت با یک نویسنده نداشته باشند، در واقع از این مساله این گونه برداشت می شد که اگر کار جدیدی به من پیشنهاد شد، آن را می توانم بپذیرم."
او در ادامه عنوان کرد که متوجه شده است که کمپانی وارنر برای سمت نویسندگی داستان فرد جدیدی را جایگزین کرده است.
او در صحبت هایش پیرامون همکاری با وارنر و Rocksteady عنوان کرده است: "همکاری با این دو استودیو پیرامون هر دو بازی مربوط به دنیای Arkham بسیار جالب بود، و من از هر دوی آن استودیو ها بابت تجربه فوق العاده ای که در اختیار من گذاشتند سپاسگذارم. استودیو Rocksteady مجموعه ای از هنرمندان و داستان پردازان فوق العاده است، و من بسیار خوشحال هستم که با این تیم همکاری داشتم و اگر زمانی فرصت همکاری مجدد دست بدهد بسیار عالی خواهد شد."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.