اخبار بازی

جایزه باران بازیک در فصل زمستان!

همانطور که قول داده بودیم، با پایان یلدای 96، افتخار میزبانی از دوستان گرامی بازیک را در مرکز خرید تیراژه 2 بدست آوردیم و اولین جمعه از دی‌ماه امسال، به یک دورهمی پر از شور و جایزه در کنار طرفداران بازیک تبدیل شد. در این رخداد زمستانی، بازیک میزبان دو تن از چهره‏های سرشناس اینستاگرامی بود و در قرعه کشی که برای انتخاب برنده‌ی خوش‌شانس مسابقه صورت گرفت، مهرداد حبیبی و حسین شاهرخ‌نیا یا همان شیخ حسین معروف فضای مجازی در کنار بازیک  دوستان حضور داشتند.

جایزه باران بازیک

اگر اخبار بازیک را دنبال کرده باشید حتما باخبر شده بودید که قرار است در مراسمی ویژه به قید قرعه به یکی از کاربران خوش‌شانس اپلیکیشن بازیک یک دستگاه گوشی هوآوی میت 10 پرو اهدا شود، خوشبختانه گردهمای بازیکی‌ها در یکم دی ماه سال جاری فرصت مناسبی شد تا به نحوی شایسته این قرعه‌‌کشی نیز انجام شود و برنده‌ی خوش‌شانس اپلیکیشن بازیک نیز مشخص شود.

البته رویداد بازیک تنها به قرعه‌کشی و اهدای جایزه محدود نشد و مهمانانی که در ضیافت بازیک حضور داشتند، اولین ایرانی‎هایی بودند که به صورت زنده پای تلویزیون نشستند تا با هم دستی Perfect Kick بزنند و مهارتشان را در این بازی، هنگام رویارویی مستقیم با حریفان محک بزنند.

بازیک برای اینکه برنامه‎های مفرح جشن یلدایی‎اش را تنها در دنیای مجازی برگزار نکند، ترتیبی داده بود تا فوتبال‌دوستان عزیز نیز پا به توپ شوند و در مصاف با رقبا از روی نقطه پنالتی شانسشان را برای برنده شدن بیازمایند. خوشبختانه چه در دنیای مجازی و چه در میدان واقعی ، شرکت‌کنندگان و برندگان زیادی نیز مورد تحسین و تقدیر بازیکی‎ها قرار گرفتند.

اگر شما از آن دست علاقه‎مندان اپلیکیشن بازیک هستید که متاسفانه فرصت حضور در رخداد چالشی بازیک را بدست نیاوردید، نگران نباشید چرا که هنوز بخت بردن گوشی هواوی میت 10 لایت و شرکت در چالش رکوردزنی بازیک برای شما وجود دارد. برای این منظور نیز تنها کافی است تا پس از نصب اپلیکیشن بازیک، بازی ترافیک رایدر را برای بازی کردن انتخاب کنید و بهترین رکورد خود در این بازی را با #بازیک در پیج اینستاگرامتان منتشر کنید تا در صورت کسب مقام نخست گوشی هوآوی میت 10 لایت و در صورت کسب عنوان دوم تا دهم نیز یک دستگاه پاوربانک هوآوی برنده شوید.

توجه داشته باشید که اپلیکیشن بازیک برای اولین بار به صورت رسمی امکان دانلود ترافیک رایدر را برای کاربران اندروید در ایران فرهم کرده است و به همین خاطر نیز از طریق اپلیکیشن بازیک امکان دسترسی به تمام امکانات این بازی دوست داشتنی برای کاربران بازیک به وجود آمده است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن