اخبار بازی

ثبت رکورد های جدید با ASUS Maximus VI Extreme

بعد از ارائه مادربورد قدرتمند Maximus VI Extreme توسط ASUS   بر پایه چیپ‌ست جدید Z87 حال نوبت به اورکلاکرها رسیده است تا این محصول را در کارزار  اورکلاک مورد ارزیابی قرار دهند. از آنجایی که این محصول به طور خاص برای اورکلاک و شرایط سخت بهینه شده است باید هر روز در سایت‌های معتبر دنیا منتظر ثبت یک رکورد جدید از آن باشیم. در اولین حرکت که در زمان نمایشگاه کامپیوتکس 2013 اورکلاکرها توانستند با استفاده از این مادربورد در مجموع از یازده تست مختلف که در مسابقه اورکلاک اینتل و Corsair در نظر گرفته شده بود در ده زمینه مقام اول را با استفاده از مادربورد  Maximus VI Extreme به دست آورند. در این میان اورکلاکرهای معروف دنیا توانستند تنها چند روز پس از عرضه این محصول هشت رکوردی جهانی را در زمینه‌های مختلف به ثبت برسانند. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده اورکلاکر Mad222 توانست با استفاده از این مادربورد و پردازنده i7 نسل جدید فرکانس 7.1 گیگاهرتز را به نام خود ثبت کند. همچنین در زمینه حافظه اورکلاکرها توانستند با وجود نصب چهار ماژول حافظه روی برد، به راحتی فرکانس 3957 مگاهرتز را برای پشت سر گذاشتن دیگر رقبا به ثبت برساند.

البته این تمام ماجرا نیست چون این مادربورد در تست‌هایی مانند PiFast، Super Pi 32M، 3D Mark01، 3D Mark05، 3D Mark06 و Aqua Mark3 توانست شش رکورد جدید را به ثبت برساند.

 

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.