اخبار بازی

توده‌ی “عظیم” اطلاعات از Gears of War 3 + تاریخ انتشار

دیروز راد فرگوسن (Rod Fergusson)، تهیه کننده‌ی سری Gears of War از شرکت Epic در بلاگ توییتر خود، خبر از رونمایی اطلاعات "عظیمی" درباره‌ی نسخه‌ی سوم این سری داد.

او در صفحه‌ی توییتر خود چنین نوشت:"فردا رونمایی عظیمی از Gears 3 انجام خواهد شد!"

امروز ماکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که بازی در تاریخ 20 سپتامبر سال جاری میلادی (29 شهریور 1390) به صورت جهانی عرضه خواهد گردید. که البته با تاخیر دو روز در ژاپن همراه خواهد شد.

همچنین جزئیاتی از حالت مولتی‌پلیر مشخص گردید؛ نقشه‌های موجود در این بخش عبارتند از Trenches ،Overpass ،Mercy ،Checkout و Thrashball.

سلاح‌های جدید اضافه شده به بازی هم عبارتند از:Bayonet Charge, Retro Lancer, Sawed-off Shotgun, OneShot, Incendiary Grenade, Digger Launcher و اسلحه‌های تغییر یافته‌ی Hammerburst و Classic Lancer . و هر اسلحه توانایی‌های مخصوص به خود را خواهد داشت.

حدس و گمان‌هایی که درباره‌ی این اطلاعات جدید وجود دارد، این است که احتمالاً تاریخ عرضه‌ای برای نسخه‌ی بتا یا شاید نسخه‌ی نهایی بازی مشخص گردد.

اپیک سال گذشته‌ی میلادی نسخه‌ی آزمایشی بخش چندنفره‌ی آنلاین این بازی را در نظر گرفته بود، که به زودی (در اوایل سال جاری میلادی) منتشر خواهد شد. البته از آن موقع تاکنون برنامه‌ی اپیک، این استودیو را منع کرده است تا تریلری از بازی منتشر کند.

اواخر سال گذشته‌ی میلادی اپیک اعلام کرد آنانی که نسخه‌ی Epic Edition بازی Bulletstorm ساخت People Can Fly را خریداری کنند، به نسخه‌ی آزمایش دسترسی خواهند داشت ولی فرگوسن در اوایل این هفته معلوم کرد که تهیه‌ی بولت‌استورم تنها راه دستیابی به آن نیست.

وی در این‌ باره گفت:"خیر [تنها روش نیست]، ولی با وجود امتیازی هنگام شروع بازی و همچنین محتوای انحصاری بهترین راه است."

از قرار معلوم حالت چند‌نفره‌ی Gears of War 3 سرور‌های اختصاصی خواهد داشت که احتمالاً مشکلات موجود در نسخه‌های قبلی برطرف خواهد گردید.

کلیف بلزینسکی (Cliff Bleszinski) طراح ارشد Epic Games اظهاراتی را حول مطلب سرور‌های اختصاصی و کارایی و جایگاه آنها بیان کرد. وی همچنین درباره‌ی "برابری بازی‌کنندگان" در بخش آنلاین توضیحاتی داد.

وی اذعان داشت:"برای نمونه در نسخه‌های قبلی Gears و یا در Counter-Strike
اگر کسی بر شما غلبه می‌کرد، شما می‌توانستید ادعا کنید که فرد مقابل تقلب کرده است [و اینکه بین شما تفاوتی وجود دارد]و اگر می‌بردید می‌گفتید ‘برای برنده‌شدن باید برتر باشید!’ اما با وجود سرورهای اختصاصی میدانی یکسان و با برابری کامل برای همگان فراهم می‌شود. ما سرورهایی داریم که برای برقراری برابری ماکروسافت نیز مارا در این راه یاری می‌کند."

همانطور که اشاره شد سومین دنباله از سری بازی‌های Gears of War در تاریخ 29 شهریور 1390 به صورت انحصاری برای اکس‌باکس360 عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.