اخبار بازی

تمدید همکاری EA و FIFA تا سال 2022

شرکت EA و فدراسیون فوتبال FIFA همکاری خود را تا سال 2022 مبنی بر ساخت بازی بر اساس اساس فوتبال و لایسنس تیم‌ها تمدید کردند این قرار داد به EA اجازه می‌دهد که آن‌ها بازی‌های مبنی بر ورزش فوتبال را شبیه‌سازی کنند و این قرار داد رویدادهای مهمی نظیر FIFA World Cup را دربر می‌گیرد.
از سال 1993 شرکت EA روی عنوان FIFA کارکرده است. به طوری که این سری به یکی از پردرآمدترین فرنچایز شرکت EA تبدیل شده است. در آخرین گزارشی که منتشر شد، فروش FIFA 13 به 14.5 میلیون نسخه رسید.
ماه گذشته شرکت EA عرضه‌ی FIFA 14 را روی پلتفرم‌های این نسل و نسل آینده تائید کرد. آقای Andrew Wilson رئیس EA Sports در این باره گفت: "شرکت ما از سال 1993 اولین نسخه از سری FIFA را عرضه کرد و 20 سال از آن زمان می‌‌گذرد و این سری بسیار قوی‌تر شده است."
Jérôme Valcke از FIFA می‌گوید: "ارتباط ما با شرکت بازی‌سازی EA Sports حائز اهمیت است. سریِ FIFA یکی از مهم‌ترین راه برای شناساندن فدراسیون FIFA به جهان است تا مردم ارزش‌های آن را تماشا کنند."

منبع

مطالب پیشنهادی:

کیوان فقیه

Huh؟

Hanging Out With Friends | Movies and TV Series | Games And Etc

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.