اخبار بازی

تمام Forza های آینده برای PC نیز عرضه خواهند شد

مایکروسافت امروز در طی کنفرانس «Build 2016» (کنفرانسی برای توسعه دهندگان پلتفرم ویندوز و محصولات مایکروسافت)، اعلام کرد که تمامی Forza های آینده توسط «Universal Windows Platform» برای «Windows 10» نیز عرضه خواهند شد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

در طی یک ویدیو مربوط به عنوان «Forza Motorsport 6: Apex»، توسعه دهندگان این عنوان از استدیو «Turn 10» یعنی «Dan Greenwalt» و «Chris Tector»، در مورد پلتفرم ویندوز 10 و UWP صحبت و تایید کردند که نسخه‌های بعدی سری فورزا، برای هر دو پلتفرم Xbox One و ویندوز 10 عرضه خواهند شد.

 

 

تاریخ عرضه Apex هنوز مشخص نشده ولی اطلاعاتی از بازی در ویدیو منتشر شد. مایکروسافت دیروز فصل سوم «Killer Instinct» را برای ویندوز 10 منتشر کرد، «Gears of War: Ultimate Edition» نیز ماه قبل با پشتیبانی از اندازه تصویر 4K عرضه شد و در هفته آینده «Quantum Break» برای Xbox One و ویندوز 10 در دسترس قرار می‌گیرد.

با این حال انتشار این خبر زیاد تعجب‌آور نیست. چندی پیش استدیو «Turn 10» اعلام کرده بود که عنوان بعدی از سری فورزا برای هر دو پلتفرم Xbox One و ویندوز 10 درحال توسعه است و به نظر می‌رسد در کنفرانس «E3 2016» عنوان بعدی از سری فورزا که به احتمال زیاد «Forza Horizon 3» خواهد بود، معرفی شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن