اخبار بازی

تلاش سونی برای فروش کنسول PS3 به دارندگان Xbox 360

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات شرکت سونی انتظار دارد تا تعداد بیشتری از کنسول های PlayStation 3 خود را که طراحی مجدد در آن ها صورت پذیرفته است را به فروش برساند، در این میان به نظر می رسد توجه اصلی بر روی دارندگان کنسول Xbox 360 معطوف گشته است. آقای John Koller ریاست بخش فروش سخت افزاری شرکت سونی عنوان کرده است که باندل 270 دلاری عنوان Uncharted 3 تعدادی از دارندگان کنسول Xbox 360 را علاقه مند به خرید کنسول PS3 خواهد کرد. آقای John Koller در این مورد گفته است: "ما درصد زیادی از علاقه مندی نزد دارندگان کنسول Xbox 360 را به منظور خرید کنسول دوم برای خود مشاهده کرده ایم. عنوان Uncharted 3 پرچم دار عناوین ما در سال گذشته بود و اکنون زمان مناسبی برای آن سری از خریداران است تا برای خرید کنسول دوم دست به کار شوند. ما پیشتر شاهد همین نوع علاقه مندی در زمان کنسول PS2 بودیم، وقتی که تعداد زیادی خواهان خرید کنسول Xbox به دلیل حضور عنوان Halo و سایر بازی ها در این کنسول بودند. ما فکر می کنیم که این استراتژی جواب پس داده است و به خوبی عمل می کند."
از طرفی حمایت های سونی از کنسول PlayStation 3 قطع نخواهد شد. وی در این مورد عنوان کرده است: "ما به حمایت خود از کنسول PlayStation 3 در چند سال آینده ادامه خواهیم داد. قطعا ما از این کنسول هم چنان حمایت خواهیم کرد البته نه به مدت خیلی طولانی ، بلکه تا زمانی که شرایط عرضه عناوینی برای این کنسول مهیا باشد. و در حال حاظر این رو به شما می تونم بگم که شرایط توسعه عناوین بر روی این کنسول بسیارمهیاست. تعداد زیادی از بازی های فوق العاده در حال آمدن بر روی این کنسول هستند. شرایط مشابهی که برای کنسول PS2 وجود داشت، سال ها از زمان عرضه آن کنسول گذشته ولی هنوز هم بازی هایی برای آن منتشر می شوند."

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.