اخبار بازی

تغییر سیاست جدید ماکروسافت: کنسول Xbox One با 12 گیگ رم و افزایش سرعت پردازش GPU


از زمان معرفی کنسول Xbox One تا به الان این دستگاه دستخوش تغییرات بسیاری شده است. این دستگاه که بعد از انتقادات فراوان پیرامون داشتن اتصال به اینترنت و قفل مجبور حذف آن‌ها شده، امروز نیز از قرار معلوم دست خوش تغییر است و اینبار از نظر سخت افزاری. طبق شایعاتی که امروز از سوی سایت Examiner به بیرون درز کرده است ماکروسافت سخت در تلاش است تا نغییراتی در نوع سخت افزار فعلی X1 ایجاد کند که می‌توان به افزایش رم و GPU آن اشاره نمود. Examiner اذعان می‌دارد:

-ماکروسافت می‌خواهد در بخش GPU کنسول Xbox One سرعت پردازشش (TFLOPS) را افزایش دهد.

-کنسول از 8 گیگ رم DDR3 به 12 گیگ رم DDR3 ارتقاع میابد.

مسئولین سایت Examiner عوامل بالا را از برخی سازندگان سوال کرند، طبق منبع خبری سایت افزایش پردازش سرعت GPU کاملا صحیح است. ولی در حال حاضر بودن 12 گیگ رم بر روی دستگاه هنوز به طور قطع مشخص نیست ولی گفته می‌شود Dev کیت‌های 12 گیگی به سازندگان فرستاده شده است.
این مسئله در حالی است که منابع مذکور ادعا کردند 12 گیگ رم گفته شده با ریلیز کنسول X1 نخواهد بود. طبق سخنانی که این منبع گفته است استودیو Respawn Entertainment که سازنده بازی Titanfall است به خاطر توسعه رم به ماکرو بسیار فشار می‌آورد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.