اخبار بازی

تعطیل شدن GameTrailers بعد از 13 سال فعالیت

«GameTrailers.com» که با نقد‌ها و ویدیو‌های خود منبع مهمی برای بازی‌بازان و تصمیم گیری به خرید بازی‌ها بود، بعد از 13 سال فعالیت‌های خود را متوقف کرد. در ادامه با بازی‌سنتر  همراه شوید.

 

«Brandon Jones»، رییس GT طی پیامی اعلام کرد:

« امروز آخرین روز GameTrailers است. ای کاش اینطور نمی‌شد. تمام طرفداران را مثل خانواده‌ام دوست دارم. ممنون که اجازه دادید این کار را انجام دهم. »

 

در اواسط دهه‌ی 2000 که صنعت بازی از مجله‌ها به ویدیوهای جذاب نقل مکان کردند، سایت GT (در مقیاس کوچک‌تر و رقیب 1Up یعنی GameVideos) بهترین منبع ویدیو برای جامعه‌ی بازی‌های رایانه‌ای بود.

 

اما با گذشت سال‌ها شرایط بطرز چمشگیری تغییر کرد. «Youtub» به عنوان منبع اصلی تمام ویدیوها در اینترنت ظهور کرد. که شامل ویدیو‌های بازی‌ها نیز می‌شد. در کنار آن شرکت‌هایی نظیر «Twitch» تبدیل به پیشرو برای تماشای ویدیو‌های آنلاین توسط بازیبازها شد.

 

در سال 2014 «Defy Media»، گیم‌تریلرز را خرید و تعدادی از کارکنانش را اخراج کرد.

 

با اینکه چنین اتفاقی با در نظر گرفتن رقابت با سایت‌های مذکور و بازارکار قابل پیش‌بینی بود، اما قطعا هر کسی که زمان نمایشگاه «E3» و یا رونمایی از بازی‌های جدید همچنان پیگیر این سایت بودند، از شنیدن تعطیلی‌اش ناراحت هستند.

 

 

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.