اخبار بازی

تصمیم قطعی درباره همیشه آنلاین بودن Fable: Legends گرفته نشده است

همانطور که مطلع هستید جدیدترین سری از بازی Fable تحت عنوان Fable: Legends توسط استدیو Lionhead معرفی شده است اما به تازگی وبسایت OXM طی مصاحبه ای از کاگردان این بازی، آقای David Eckelberry سوال کرده است که آیا برای انجام بازی همیشه بایستی آنلاین بود؟ که پاسخ دادند: "من پاسخ این سوال را نمی دانم. حقیقت این است که ما کارهای زیادی بر روی سیستم ها و شخصیت ها در سرور انجام می دهیم. اگر آنلاین باشد می توانیم شما را زیر نظر داشته باشیم که فایل های شخصیت خود را دست کاری نکنید یا اینکه کار زشتی مرتکب نشوید. زیرا اگر شما به صورت تک نفره بازی کنید، تمامی دستاوردهایتان در هنگام مبارزه با بازیکن های رقیب اهمیت خواهد داشت. اگر در پیروزی خود تقلب کرده باشید، ما حواسمان خواهد بود. آنلاین بودن بازی راهی است که ما از تقلب مطلع شویم زیرا عملکرد شما در Xbox Live cloud تاثیر گذار خواهد بود."

آقای EckelBerry در ادامه مصاحبه می گویند که شما می توانید بازی را تا آخر به صورت تک نفره تمام کنید این مورد باعث مبهم شدن قضیه می شود.
Fable: Legends به نظر شما همیشه آنلاین خواهد بود؟
 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.