اخبار بازی

ترفند جدید سونی برای مقابله با بازیهای کپی . سریال نامبر

بعد از گذشت سالها کنسول سونی PS3 هک شد و این ضربه بزرگی به شرکت سونی بود که هکر معروف Geohot” Hotz این ناممکن را ممکن نمود. ولی حال سونی از این جوان 21 ساله شکایت نموده است . در همین راستا که سیستم امنیتی PS3 به خطر افتاده است سونی نیز گفته است با به روز کردن فریمور خود جلوی اجرای بازیهای کپی و غیر قانونی را میگیرد.

ولی این تمام کاری نیست که سونی میخواهد انجام دهد در اخرین خبری که از یک منبع موثق به گوش میرسد سونی اینبار میخواهد برای تمامی بازیهایی که از این پس وارد بازار میکند یک

سریال نامبر مخصوص خود بازی بگذارد و وقتی گیمر وارد بازی میشود از او شماره سریال را بخواهد این کار به مانند بازیهای PC میباشد و وقتی شما دیسک را وارد کنید برای اینکه بفهمند این بازی اصل میباشد این شماره را باید وارد کنید و اگر 5 بار بیشتر شما سریال را اشتباه وارد کنید دیگر به انجام بازی نخواهید بود . حال باید دید این ترفند سونی به چه وجهی عمل خواهد کرد .و ایا هکرها باز راهی برای این قفل پیدا میکنند ؟

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.