اخبار بازی

تبریک ماکروسافت به سونی به خاطر نقدها و امتیازات خوب بازی The Last of Us


همانطور که مطلع هستید بازی زیبای The Last of Us از سوی منتقدین دنیای گیم بسیار مورد توجه قرار گرفت و نظرات و امتیازات بسیار عالی را دریافت نمود. این عنوان که توسط استودیو Naughty Dog ساخته و از سوی شرکت سونی نشر پیدا کرده است یکی از بازی‌هایی‌ست که بیشتر صاحب نظران روی آن امید و یکی از بهترین بازی‌ها می‌خوانند.

در همین راستا نیز از شرکت بزرگ ماکروسافت آقای Larry Hryb یا همان Major Nelson در صفحه Twitter خود بازی The Last of Us را مورد لطف قرار داد و از این بازی به خاطر دریافت کردن نمرات بسیار عالی به سونی و Naughty Dog تبریک گفت. متن سخنان وی به شرح زیر است:

"به تیم سازنده بازی #TheLastofUs به خاطر ساخت این عنوان تبریک می‌گویم. از قرار معلوم TLOS عنوانی‌ـست بسیار قوی و زیبا؛ دیدن اینکه بازی دارای امتیارات و نقدها مثبتی است بسیار خوشحال کننده و خوب است."

بعد از سخنان ایشان نیز از سونی کانادا، آقای Scott Rohde نیز به خاطر تبریک گفتن ماکرو تشکر کرد و اذعان کرد به خاطر ساخت همچین بازی به شرکت ND افتخار می‌کنیم.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.