اخبار بازی

تاسیس مرکز مشاوره بازی‌های رایانه‌ای

مرکز علمی مشاوره بازی‌های رایانه‌ای تاسیس شد.

به گزارش دیده‌بان آی‌تی ایران – این مرکز با توجه به اهمیت موضوع بازی‌های رایانه‌ای و دغدغه‌های والدین تاسیس شده‌ است. از اهداف مهم این مرکز پیشگیری از تاثیرات سو و اعمال رده‌بندی سنی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و بهره‌برداری صحیح از بازی‌های رایانه‌ای در آموزش، امور تربیتی و سرگرمی می‌باشد.

همچنین این مرکز اقدام به تاسیس باشگاهی برای خبرنگاران حوزه سرگرمی‌های ویدیویی و رایانه‌ای نموده است تا با اطلاع ررسانی صحیح و به موقع از ظرفیت‌های موجود در این صنعت و برگزاری نشست‌های گوناگون با محور مشاوره و اطلاع رسانی و نیز برقراری ارتباط منطقی با مخاطبین و فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای بتواند تاثیرات مثبتی در این زمینه در جامعه داشته باشد.

از اهداف دیگر این مرکز می‌توان به تلاش برای ارتقای سطح سلیقه و توقع مخاطبان و فعالان صنعت نرم‌افزار و سخت‌افزار کشور و ساماندهی موضوع بازی‌های رایانه‌ای در میان خانواده ها اشاره کرد.

لازم به ذکر است که تاریخ مراسم افتتاحیه رسمی مرکز و باشگاه خبرنگاران سرگرمی‌های رایانه‌ای به زودی از سوی این ارگان اعلام خواهد شد


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.