اخبار بازی

تاریخ انتشار WRC 6 از سوی سازنده آن اعلام شد

طبق اعلام رسمی ناشر بازی WRC 6 یعنی شرکت Bigben و سازنده آن Kylotonn این عنوان ریسینگ در اکتبر ماه بر روی پلتفرم های PlasStation 4, Xbox One و PC منتشر خواهد شد. World Rally Championship بازی رسمی FIA میباشد.

 

برای اولین بار حالت Multi Player بازی که به صورت Split-Screen است در تریلر جدید این بازی نمایش داده شد. به این صورت که شما مسیر و خودروی  خود را در بالای تصویر مشاهده میکنید. این حالت به 2 بازیکن اجازه میدهد تا به صورت همزمان بر روی یک صفحه نمایش مشغول به انجام بازی شوند. تصویر روی جلد (Cover Art)  و همچنین ویژگی های خودرو های بازی WRC 6 بسته به منطقه ای که این عنوان در آن منتشر میشود متفاوت خواهد بود.

 style=

 

این بازی تمام 14 رویداد World Rally Championship را پوشش میدهد و شامل تمام راننده ها و تیم های WTC است. در کنار این ها رانندگان برگزیده WRC 2 و تازه کار های WRC در دسترس هستند. همانطور که گفته شده این بازی توسط Kylotonn ساخته شده است که پیش از این تجربه ساخت WRC 5 را داشته اند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.