اخبار بازی

تاریخ انتشار جدید Sniper: Ghost Warrior 3 مشخص شد

شرکت CI Games، تاریخ انتشار جدید بازی Sniper: Ghost Warrior 3 را اعلام کرد. پیش از این، این بازی به دلیل بهبود برخی ویژگی‌های گیم پلی تاخیر خورده بود.

شرکت CI Games در یک بیانیه‌ی مطبوعاتی تاریخ انتشار جدید بازی Sniper: Ghost Warrior 3 را روز سه شنبه 15 فروردین ماه [4 آوریل میلادی] اعلام کرد. همچنین آن‌ها از بازخورد و نظرات بازیکنان که به تیم توسعه دهنده کمک بزرگی کرده نیز تشکر کردند.

آقای Marek Tymiński، مدیر عامل CI Games در این رابطه بیان کرد:" ما در حال ساخت یک بازی بلند پروازانه هستیم و متاسفانه هنوز به چند ماهی بیشتر برای ساخت این بازی مطابق انتظار طرفداران، نیازمندیم." وی ادامه داد:" هدف ما این است تا اطمینان حاصل کنیم که Sniper: Ghost Warrior 3 بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصدش به خوبی اجرا شود، و در حال حاضر ما نیاز به کار بیشتر بر روی این بازی جهت بهبود آن داریم. این بزرگترین پروژه‌ایست که تا به حال بر روی آن کار کرده‌ایم و تیم ما هنوز کار بسیاری جهت بهبود و بهینه سازی این بازی دارند. ما واقعاً امیدوارم تا علاقه مندان این تصمیم ما را درک کرده و زمان بیشتری را جهت تجربه‌ی این بازی که بسیار از بابت آن هیجان زده هستیم، منتظر بمانند، و [این زمان اضافه] IP ما و سبک تیراندازی را به کلی تغییر می‌دهد. این شروعی تازه برای سری Sniper: Ghost Warrior خواهد بود."

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 برای پلتفرم‌های Playstation 4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.