اخبار بازی

بزن، بُکش، Lego ببر!

آریو پلتفرمی برای عرضه و انتشار دیجیتال بازی‌های ویدیویی است، جایی که می‌توانید بازی‌های اندروید و ویندوز رو به صورت دیجیتال تهیه و خریداری کنید! این پلتفرم امکانات و قابلیت‌های جالبی را برای بازی‌سازها فراهم کرده تا با استفاده از آن‌ها بتوانند بازی‌های خود رو مهیج‌تر کنند و زمینه کل‌کل را برای گیمرها فراهم کنند.

مبارز جزو اولین بازی‌هایی است که از قابلیت اچیومنت، لیدربرد و پرداخت درون‌برنامه‌ای آریو برای ویندوز استفاده کرده و به همین مناسبت قرار است تا آخر تابستان 97، هر هفته، نفر اول لیدربرد برنده یک LEGO بشود. بنابراین منتظر چی هستید؟ زودتر این بازی رایگان را از آریو بگیرید و شانس خود رو برای برنده شدن را امتحان کنید.

راستی اگر می‌خواهید بدانید مبارز چه جور بازی‌ای است؟ باید بدانید که این بازی به شدت حال و حوای نوستالژی بازی‌های قدیمی، مثل «شورش در شهر» رو دارد و باید در مسیر سعی کنید دشمن‌هایی که می‌آیند را به روش‌های مختلف از سر راه بردارید.

با استفاده از دکمه زیر می‌توانید مبارز رو به صورت رایگان از آریو گرفته و شانس خود برای برنده شدن لگو را امتحان کنید:

 width=

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن