اخبار بازی

Games Convention برچیده شد!

نمایشگاه Games Convention که از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های بازی در اروپا و در جهان بود تعطیل شد و دیگر برگزار نخواهد شد. این نمایشگاه کار خود را ازسال 2002 آغاز کرده بود. امسال این نمایشگاه برای 20 تا 23 آگوست برنامه‌ریزی شده بود، که متاسفانه کنسل شد.

با این وصف، هم‌اکنون مهمترین نمایشگاه بازی در اروپا gamescom خواهد بود که از 19 تا 23 آگوست و در شهر Cologne برگزار خواهد شد. این نمایشگاه همیشه در رقابت با نمایشگاه GC بود و مسلما کنسل شدن GC با ارزش و اعتبار آن‌ها خواهد افزود. کما اینکه نماینده Ubisoft آلمان نیز گفته است که امسال علاوه بر اینکه تولیدات خود را در این نمایشگاه به عرضه در می‌آوریم، می‌توانیم با محصولات و بازی‌های جدید شرکا و رقیبان ملی و بین‌المللی خود نیز آشنا شویم.

Wolfgang Marzin، مدیر برگزاری نمایشگاه GC گفت که هر چند این نمایشگاه برچیده شده ولی در صورت لزوم و اگر صنعت بازی به ما نیاز داشته باشد، ما آماده‌ایم که دوباره آن‌را احیا کنیم.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.