اخبار بازی

برنامه ریزی Ubisoft برای عرضه ی پنج بازی در طی سال مالی 2015 (از April 2014 تا March 2015 )

شرکت Ubisoft، عناوینی چون The Crew ،Watch Dogs و نسخه ی بعدی از سری بازی Just Dance را برای عرضه در سال مالی 2015 که از April 2014 تا March 2015 خواهد بود، برنامه ریزی کرده است. دیگر عنوان به احتمال زیاد نسخه ی بعدی فرانچایز Assassin's Creed خواهد بود، اما یک بازی دیگر باقی خواهد ماند. 

البته شرکت Ubisoft چندین ماه قبل عنوان The Division را برای عرضه در سال 2014 اعلام کرد اما طی شایعاتی که در هفته های اخیر منتشر شد و عدم گزارش دوباره از سوی این شرکت در رابطه با تاریخ عرضه ی این بازی، بنظر می رسد که Division به سال 2015 منتقل خواهد شد. در غیر اینصورت، باز هم نمی توان به طور دقیق زمان انتشار بازی را تعیین کرد.

با این وجود می توان احتمال داد دیگر عنوان بازی مانده برای عرضه در این دوره زمانی، Far Cry 4 باشد که با توجه به شایعات، توسط  Ubisoft Montreal در دست ساخت است.

 

Ubisoft همچنان عناوینی چون South Park: The Stick of Truth و نسخه های Xbox One و PS4 بازی Rayman Legends برای عرضه در سال مالی جاری دارد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

مهدی مکری

"Alone is what i have, Alone protects me"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.