اخبار بازی

باندل ویژه Square Enix با بیش از 50 بازی معرفی شد

به‌تازگی شرکت Square Enix باندل ویژه‌ای را برای کاربران استیم معرفی کرده که حاوی بیش از 50 بازی مختلف است.

شرکت Square Enix

برای بسیاری از ما که مجبور هستیم با شرایط فعلی در خانه بمانیم، این روزها زمان خوبیست تا سری به بازی‌های قدیمی‌تر بزنیم و یاد و خاطره‌ای زنده کنیم. اگر می‌خواهید به بیش از 50 بازی مختلف اسکوئر اینکس که شامل نسخه‌های مختلفی از مجموعه‌هایی مانند تومب ریدر، جاست کاز، هیتمن و لایف ایز استرنج می‌شوند دسترسی داشته‌باشید، می‌توانید این باندل را تا تاریخ 11 مِی خریداری کنید.

این باندل ویژه Square Enix Eidos Anthology نام دارد و با قیمت 39ِ.24 دلار بر روی استیم به فروش می‌رسد. جالب است بدانید که اگر بخواهید بازی‌های موجود در باندل را به‌صورت جداگانه خریداری کنید، چیزی حدود 750 دلار هزینه برای شما هزینه خواهد برد. اسکوئر اینکس همچنین اعلام کرده که قصد دارد تمام سود حاصل از فروش این باندل را به بنگاه‌های خیریه‌ای در شمال آمریکا و اروپا اهدا کند.

البته اسکوئر اینکس تنها شرکتی نیست که در کمپین “در خانه بمانید و بازی کنید” شرکت می‌کند. بسیاری از کمپانی‌های بزرگ و کوچک می‌کوشند تا در حد توان، با رایگان کردن و تخفیف زدن بازی‌های خود در فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از شیوع کووید-19 نقش داشته‌باشند. 

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.