اخبار بازی

بازی Farming Simulator 17 نیز از مادها بر روی کنسول‌ها پشتیبانی خواهد کرد

به نظر می‌رسد مادها راه خود را به کنسول‌های نسل هشتمی هموار کردند؛ تازه‌ترین بازی‌ای که از این ویژگی بر روی کنسول‌ها پشتیبانی خواهد کرد، Farming Simulator 17 است. Giants Software ناشر این بازی تائید کرده است که خود، تمام مادها را تست و برای کنسول‌ها پورت خواهد کرد؛ این مورد برای اطمینان حاصل کردن از وجود ملزومات مورد نیاز جهت پشتیبانی کنسول‌ها از این مادها و همچنین عدم بوجود آمدن مشکلی نظیر عدم توافق سونی با شرکت بتسدا [Bethesda] بر سر مادهای بازی‌های Fallout 4 و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی The Elder Scolls V Skyrim خواهد بود.

توماس فری [Thomas Frey] از شرکت Giants در این مورد بیان داشته:" اگر بازیکنان PC از مادهای فراوان بازی بهره مند شوند، بازیکنان نسخه‌ی کنسولی نیز این مادها را به صورت منظم و رایگان دریافت خواهند کرد."

موردی که بدیهی‌ست این است که مادهای عرضه شده برای Playstation 4 با مادهای Xbox One متفاوت خواهد بود و دلیل آن نیز تفاوت سیاسیت‌های سونی با مایکروسافت است. اگرچه شرکت Giants بیان داشته تمام تلاش خود را خواهد کرد تا مادهای PS4 با Xbox One مشترک باشند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.