اخبار بازی

بازی جدید خالقان Alice: Madness Returns در راه Kickstarter

American McGee خالق بازی هایی همچون Alice: Madness Returns و Grimm در حال جمع آوری کمک مالی توسط Kickstarter برای ساخت بازی جدیدش، Akaneiro: Demon Hunters است.

McGee و استدیو اش (Spicy Horse) به دنبال جمع آوری 200000 دلار برای بازی جدیدشان (که  یک بازی نقش آفرینی اکشن Free to Play است) هستند. Akaneiro: Demon Hunters قصد دارد داستان شنل قرمزی را به سبک ژاپنی بازگو کند. مراحل ساخت Akaneiro: Demon Hunters بیش از 6 ماه پیش آغاز شده اند و بر اساس صفحه این بازی در سایت Kickstarter، استودیو Spicy Horse از مقدار پول بدست آمده از Kickstarter برای اضافه کردن Co-op، بخش چند نفره سیستم ساخت آیتم (crafting system) و پورت iOS و اندروید این بازی استفاده خواهد کرد. البته پلتفرم اصلی این بازی PC، MAC و پلتفرم های معمول خواهند بود. همچنین در صفحه این بازی در Kickstarter به احتمال وجود PvP، پورت لینوکس و guild ها نیز اشاره شده است.

با اینکه Spicy Horse برای انتشار  Alice: Madness Returns با شرکت EA همکاری کرده بود، اما بنا بر گفته های McGee، بازی های Free to Play سود بیشتری برای این استودیو دارند و Alice: Madness Returns آخرین بازی این استودیو بود که به صورت فیزیکی عرضه شد. بنا بر صحبت های McGee، هدف Spicy Horse به ارمغان آوردن کیفیت کنسولی برای بازی کنندگان mid-core بدون وابستگی به ناشران همیشگی است و Akaneiro: Demon Hunters نتیجه این هدف است.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.