اخبار بازی

بازگشت Wonder Momo با یک بازی PC و انیمه

اوایل این ماه Bandai Namco (همان Namco Bandai سابق) اعلام کرده بود که بازی آرکید کلاسیک سال 1987 یعنی Wonder Momo باز خواهد گشت. امروز این شرکت رسما اعلام کرده است که عنوان ذکر شده در قالب انیمه و یک بازی برای PC خواهد آمد. بازی جدید توسط استدیو WayForward ساخته خواهد شد و برای PC و Android عرضه می شود. قهرمان این بازی Momoko است که دختر Wonder Momo اصلی در کامیک های آنلاین محسوب می شود. سری جدید انیمه ها با کارگردانی Yutaka Kagawa تولید خواهد شد و شامل ترانه های اصیل ژاپنی خواهد بود که توسط Namco Bandai ساخته می شود.

 data-src=  data-src=
 

خلاصه داستان این بازی بدین شرح است: "روزی یک گروه از موجودات بیگانه که قصد تسخیر کره زمین را دارند به شهر Tokyo حمله ور می شوند. Momoko که همیشه دوست دارد یک idol باشد، در یک ظاهر غیر منتظره با این موجودات رودر رو می شود. Warudemon به عنوان امپراطور موجودات بیگانه سعی در شکار Momoko و اطرافیانش دارد. Momoko می خواهد در برابر Warudemon ایستادگی کند."

شخصیت های این بازی
Momoko: یک دانش آموز اول دبیرستان که میخواهد idol باشد اما زیاد شانس با او در این مسئله همراه نیست. یک روز او با بدست آوردن قدرت هایش تبدیل به Wonder Momo می شود.
Natsuhiko: دانش آموز سوم دبیرستانی که Momoko در آنجا تحصیل می کند. به عکاسی علاقه فراوان دارد و به Momoko توصیه های مختلفی می کند.
Yumi: همکلاسی درس خوان و جدی Momoko. همیشه مراقب او است.
Momoko Glooder: بر روی Powersuit تحقیق می کند و حرکات نیروهای Warudemon را زیر نظر دارد.
Glieger: او به عنوان کمک دست اولین Wonder Momo در 25 سال پیش به حساب می آید.
Waru: پادشاه موجودات بیگانه که می خواهد زمین را تسخر کند.
 "

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.