اخبار بازی

بازگشت کارگردان Gow 2 به استودیو Santa Monica. کار بر روی عنوانی بسیار بزرگ


بعد از توئیتی که از سوی کارگردان بازی God of War 2 یعنی آقای Cory Balrog مبنی بر کار بر روی یک "عنوان بسیار بزرگ" زده شد، امروز خبر رسید وی به خانه خود یعنی استودیو SCE Santa Monica بازگشته تا بر روی این بازی عظیم کار نماید. همانطور که مطلع هستید ایشان بعد کار بر روی GOW 3 در سال 2007 از این استودیو جدا شده بود حال وی با بازگشت خود نوید یه بازی زیبا را به هودارانش می‌دهد. Balrog در وبلاگ رسمی PlayStation Blog در این مورد چنین می‌نویسد:

"اگر سوال می‌کنید که بر روی چه چیزی کار می‌کنم؟ متاسفانه فعلا نمی‌توانم چیزی بگویم ولی مطمئن باشید، این بازی به طرز وحشتناکی بزرگ است. تیم ما به همانند 11 یار اویشن جم شدن تا این پیام را به شما برسانند. تمام تلاشمان برای گشتن بالا وپایین جهان، آوردن بهترین بهترین‌ها بر روی کف زمین است. این کاری‌ست که در تلاش برای انجامش می‌باشیم.".

وی بیش از این در مورد اینکه این بازی چه چیزی می‌تواند باشد اطلاعی نداد. در حال حاضر سانتامونیکا با همکاری Ready At Dawn بر روی پرژ<ه جدید خود یعنی The Order: 1886 مشغول کارند.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.