اخبار بازی

بازسازی MGS و پروژه Shadow Moses لغو شد

شاید شما هم خبرهای مربوط به نسخه بازسازی شده از عنوان کلاسیک « Metal Gear Solid » توسط هوادران این سری را شنیده باشید و حتی در صف منتظران این عنوان قرار گرفته باشید، اما باید خبر بدی به شما بدهیم!

این عنوان لغو شد.

با ما در « بازی سنتر‌ » همراه باشید.

 

نسخه غیر رسمی و بازسازی شده MGS که توسط هواداران این سری در مراحل اولیه ساخت و توسعه به سر  می‌برد دیگر ادامه نخواهد یافت.

پروژه Shadow Moses که یک بازسازی امروزی با موتور گرافیکی Unreal engine 4 از این عنوان قدیمی و پرطرفدار بود طی پستی در شبکه‌ اجتماعی سازندگان این عنوان کنسل اعلام شد بدون آن که دلیل خاصی برای لغو شدن آن بیان شود.

توسعه دهندگان در این پست کوتاه با هواداران خود چنین گفتند:

امروز ما یک اعلان خبری مهم داریم، به خاطر مسائلی خارج از کنترل و فرای اختیارات ما، پروژه Shadow Moses لغو شد. ما از تمامی افرادی که ما را تا این جا همراهی کردند تشکر می‌کنیم.

 

البته این گروه اعلام کرد که منتظر خبرهای بیشتری در آینده و پروژه‌های دیگر آنان باشیم.

هر چند که این مسئله ناراحت کننده است اما اتفاق افتادن آن غیرمنتظره نبود. به سادگی می‌توان ردپای ناشر این عنوان یعنی « KONAMI » را یافت چرا که ناشرین به شدت به دنبال انحصاری نگه داشتن حق و حقوق خود در مورد IPهایشان هستند و اجازه ساختن بازسازی از عنوان محبوب خود به هر کسی را نخواهند داد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.