اخبار بازی

بازسازی یا ریمستر قسمت های قبل سری بازی The Witcher منتفی است

اخیرا شایعاتی در رابطه با اینکه استدیو خوشنام «سی دی پراجکت رد» سازنده سری بازی «The Witcher» قصد دارد نسخه‌های اول و دوم این سری را برای کنسول‌های نسل هشتم بازسازی کند در فضای خبری پخش شده بود اما حال چیز دیگری بنظر می‌رسد. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

قسمت سوم این سری بازی یعنی «Wild Hunt» عناوینی بسیار محبوب تا به اینحال در نسل اخیر کنسول‌ها بوده است اما آیا به قدری کافی است که قسمت‌های اول و دوم بر اساس محبوبیت این بازی، بازسازی شوند؟

صحبت طرفداران این است که ای استدیو حتما باید عناوین قبلی خود را برای مخاطبان جدید نسل هشتم عرضه کند و از آنجایی که این مخاطبان جدید از طریق نسخه سوم با فضا و جو و گیم پلی بازی آشنا شده‌اند می‌تواند تجربه‌ای بسیار لذت بخش باشد.

Marcin Momot مدیر بخش روابط عمومی استدیو سی دی پراجکت رد ایده را دوست دارد اما بهرحال در تویتر خود می‌گوید:

«ایده بسیار باحالیه اما متاسفانه شک دارم که هیچگاه اتفاق بیفتد.»

از طرفی بازسازی عناوین قبلی سری باعث می‌شود که مخاطبان از ابتدا با «گرالت» همراه شوند و تجربه شخصی خودشان را رقم بزنند اما از طرف دیگر قسمت سوم نیز خود به اندازه کافی محتویات دارد و نیازی به بازی کردن عناوین قبلی نیست.

منبع

وحید ظهرابی نژاد

یکمی دست به نوشتن بازی - کتاب - نوشتن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.