اخبار بازی

اولین DLC عنوان Dragon Age: Inquisition با نام Jaws of Hakkon هم‌اکنون در دسترس است

Bioware جزئیاتی از DLC جدید عنوان Dragon Age: Inquisition به اشتراک گذاشته که در ادامه می‌خوانید. با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

در Jaws of Hakkon شما عازم خواهید شد تا به سرنوشت آخرین Inquisitor و اژدهایی او شکار کرد، پی ببرید. این DLC منطقه‌ای بزرگ به دنیای Thedas اضافه خواهد کرد که شامل کوهستان‌، جنگل و … است. تمرکز این DLC بر روی قبیله Avvar خواهد بود که در تلاش برای بیدار کردن یک اژدها هستند.

 

به گفته Bioware، شما در میان مبارزه با دشمنان و جمع کردن زره و سلاح‌های افسانه‌ای، «از رازی کهن پرده بر خواهید داشت که می‌تواند دنیا را نابود سازد».

 

Creative director این عنوان، آقای Mike Laidlaw اذعان داشته: «با استقبالی که تاکنون از بازی شد، طرفداران به ما بسیار لطف داشته‌اند، اما کار ما هنوز با دنیای Thedas تمام نشده است. امیدواریم که این DLC جدید بتواند بیان‌کننده این باشد که ما با ساخت محتوای جدید و هدفمند برای طرفداران‌مان، چه قدیمی‌ها و چه تازه‌واردها، خود را وقف پیشرفت Inquisition کرده‌ایم».

 

Dragon Age Inquisition: Jaws of Hakkon با قیمتی معادل £11.99/$15 و حجم 1.5 گیگابایت هم‌اکنون بر روی Xbox One در دسترس است.

 

تصاویر:

 data-src=

 

 data-src=

 

 data-src=

 

 style=

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.