اخبار بازی

اولین جزئیات از FIFA 12 ، در مجله ی OPM UK !

EA Sports اولین اطلاعات از عنوان جدیدش یعنی FIFA 12 را در آخرین شماره ی مجله ی OPM UK در دسترس قرار داده است. امیدواریم این عنوان نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت های فراوانی را داشته باشد.

تولیدکننده ی واحد کانادایی EA یعنی آقای دیوید راتر ، وعده ی عنوانی بی نظیر را به همگان داده است ، او گفته که بسیاری از نقوص عناوین گذشته ی این سری در عنوان FIFA 12 بهبود خواهد یافت. وی ادامه داد : من معتقدم که ما کارهای بسیار بزرگی را در آخرین شماره ی این سری یعنی FIFA 11 انجام دادیم ، اما می دانم که بازیکنان بازی از هوش مصنوعی بالایی برخوردار نبودند. برای مثال اگر بازیکنی مانند پیتر کراچ منطقه را به درستی پوشش ندهد ، بازیکنان دیگر درون زمین جای او را در منطقه پر نمی کردند. همچنین او گفت که اینبار قصد دارد تعمیرات اساسی کاملی را در این عنوان انجام دهد که هیچگونه نقصی نداشته باشد. همچنین افزود که لودینگ ها نیز مطمئنا کاهش بسیاری نسبت به نسخه ی قبلی خواهد داشت. او گفت که واقعا با دیدن برخی نقوص عنوان قبلی منجمله : کند پرتاب کردن توپ توسط دروازبان به یار خود و اینکه دروازبان بدون نگاه ، توپ را پرتاب می کند و ممکن بود که توپ به دست حریف مقابل بیفتد ، سرعت بازیکنان در زدن ضربات ایستکاهی و … بسیار ناامید شدم. به طوری کلی او عنوان FIFA 12 را عنوانی بی نقص دانست و اشاره بر این داشت که در هنگام عرضه ی آن طرفداران این سری به وجد خواهند آمد.

این معدود اطلاعاتی برای طرفداران این سری پرطرفدار بود و باید منتظر جزئیات بیشتر از آن بود.

FIFA 12 بدون شک اواخر امسال عرضه خواهد شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.