اخبار بازی

اولین اخبار از Homefront 2 طی روزهای آینده

Huw Beynon، سرپرست بخش ارتباطات جهانی در شرکت THQ، به تازگی پستی در اکانت Foursquare خود داده که حاکی از آن است در این هفته باید منتظر اولین نمایش، اطلاعات، اخبار یا حداقل یک تصویر مربوط به عنوان شوتر 2 Homefront باشیم.


 border=
 

وی در پست خود علاوه بر گذاشتن نشان تجاری Crytek عنوان کرد: "هفته‌ی پیش مختص Metro: Last Light بود. این هفته به سراغ یکی دیگر از شوترهای اول شخص THQ که قرار است در آینده عرضه شود می‌رویم."

نسخه‌ی اول بازی با این‌که چندان نتوانست رضایت منتقدان و بازیکن‌ها را به دست آورد، اما فروش خوب آن، THQ را مجاب کرد که ساخت دنباله‌ای برای این عنوان در دستور کاریش قرار بگیرد. اما این‌دفعه اوضاع کمی فرق کرده است. با بسته شدن استودیوی Kaos Studios، سازنده‌ی شماره‌ی اول، ساخت دنباله‌ی آن به دست Crytek UK سپرده شده است و طبق مصاحبه‌هایی که این چند ماه در مورد Homefront 2 با Crytek و THQ انجام شده، نشان از پتانسیل بالقوه‌ی بازی و امید بالای آن‌ها برای موفقیت این فرنچایز است.

Homefront 2 قرار است در طی سال مالی 2014 شرکت THQ که از ماه آوریل 2013 آغاز و در مارس 2014 به پایان می‌رسد، عرضه شود.

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.