اخبار بازی

انتشار Wolfenstein: The New Order به 2014 تاخیر خورد

تاریخ عرضه ی عنوان شرکت بازی سازی Bethesda با نام Wolfenstein: The New Order با تاخیر همراه شد. این بازی که قرار بود در تعطیلات اواخر سال عرضه گردد، برای سال 2014 به عقب افتاد.

همانطور که میدانید این بازی هم برای این نسل و هم برای کنسول های نسل بعد در حال ساخت است. آقای Pete Hines از شرکت Bethesda در این باره توضیح داد. وی گفت: "کار کردن همزمان برای این نسل و نسل بعد قطعا با تاثیراتی همراه است. به این دلیل که شما برای دو چیر متفاوت بازی می سازید. همچنین، نسل بعد نیز در حال پیشرفت کردن می باشد که این خود عاملی متفاوت است."

وی در مصاحبه ای با سایت Polygon گفت که بازی نیاز به توسعه ی بیشتر می باشد. "زیرا این بازی سعی در این دارد تا یک شوتر که تمام المان ها را داشته باشد، داستان و روایت آن، مخفی کاری که هر کدوم از آنها باید عالی و بی نقص باشند. بدین شکل نیست که ما فقط یک بازی شوتر بسازیم، که در آن بتوان بخوبی شلیک کرد، همچنین تمام 16 ساعت گیم پلی به خوبی کار شود. این تمام آن چیزیست که ما بر روی آن کار می کنیم."

Wolfenstein: The New Order برای کنسول های Xbox 360 ،Xbox One ،PS3 ،PS4 و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.