اخبار بازی

انتشار رمان The Last of Us توسط Naughty Dog و Dark Horse

رمانی گرافیکی بر اساس جدیدترین عنوان کمپانی سونی، The Last of Us، توسط خالق این عنوان یعنی Naughty Dog و با همکاری Dark Horse منتشر خواهد شد.

 

امروز در طی مراسم Comic Con اعلام شد که این رمان بر روی Ellie و زندگی او قبل از وقایع بازی تمرکز خواهد داشت.

بنا بر گزارش Polygon، عکس های نشان داده شده در طی این مراسم، شهری متروکه، Ellie در دوران کودکی و همچنین کودکی دیگر دیگر به نام Rachel را به تصویر کشیده است.

دو تن از طراحان Naughty Dog به نام های Neil Druckman و Rachel Edidin که پیش از این در نوشتن Valve Presents: The Sacrifice and Other Steam-Powered Stories مشارکت داشته اند، به کار بر روی این رمان خواهند پرداخت که به چگونگی تبدیل شدن Ellie به نوجوانی که در بازی نشان داده شده، خواهد پرداخت.

Druckman گفت: " در دنیای Ellie، جایی که شما به دنیای کودکی او پا می‌گذارید، شما می‌توانید تبدیل شدن به یک سرباز و بیرون رفتن و جنگیدن را انتخاب کنید و یا این که می‌توانید 'نه' گفته و به دفاع از خود با دیگر بازماندگان بپردازید. دو راه برای زندگی کردن برای یک نوجوان در این دنیا وجود دارد اما Ellie عقیده دارد که راه سومی نیز وجود دارد."

او افزود: " Ellie در دنیایی زندگی می‌کند که می‌خواهد بی گناه باشد اما نمی‌تواند. او وسایلی از قبیل یک CD player و دیگر وسایل انسان های متمدن را پیش از وقایع بازی پیدا خواهد کرد.

او نگاهی به زندگی خواهد داشت که هیچگاه نداشته است."

 

Dark Horse این رمان را منتشر خواهد کرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.