اخبار بازی

امیدی به بازی بزرگ برای Vita از طرف سونی نداشته باشید

Shuhei Yoshida رئیس کل استدیوهای سونی در طی مصاحبه‌ای تایید کرده است که هیچ‌کدام از استدیوهای سونی بر روی این پلتفورم کار نمی‌کنند.

او در این مصاحبه که با سایت IGN انجام شده است توضیح می‌دهد:
 

 

"اگر حقیقت را می‌خواهید، باید به شما بگویم که بازی بزرگی از طرف First Party برای این پلتفرم نداریم، البته این بدین معنی نیست که عناوین دیگه‌ای از ناشران بزرگ در راه نیست. Square Enix دیروز در کنفرانس خود از دنیای جدید Final Fantasy رونمایی کرد که Vita نیز در آن سهم خواهد داشت. بازی‌های دیجیتالی نیز به صورت مستمر برای Vita خواهند آمد و از تعدادی از بازی‌های Cross-platform بهره خواهد برد."

او علت عدم نمایش بازیی برای ویتا در کنفرانس اصلی را نبود زمان کافی برای این دسته بازی‌ها اعلام کرد:

 

"به جای صرف پول‌های هنگفت برای آثاری بزرگ مثل Killzone برای ویتا، آن استدیوها وقت خود را صرف PS4 می‌کنند و فضا را برای سازندگان کوچک‌تری باز می‌کنند چراکه این پلتفرم نیازمند قدرت PS4 برای نشان دادن یک بازی خوب نیست."

با این که اکثر عناوین Vita از استدیو‌های Third Party هستند اما چیزی از ازرش بازی‌هایشان کم نمی‌کند، بازیی مثل Persona 4 Golden.

منبع

مطالب پیشنهادی:

کامیار صیاد

Knowledge is power, guard it well

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.