اخبار بازی

افق Skyrim ، واقع گرایی ای بی نظیر است.

آقای Matt Carafano طراح هنری عنوان بزرگ Skyrim در مصاحبه با GameInformer این بازی را افقی جدید از واقع گرایی در بازی های رایانه ای و سری Elder Scrolls دانست .

وی با بیان اینکه Skyrim یک عنوا بسیار حماسی و در ضمن واقعی خواهد بود افزود :
" صحنه ها و مناظر بازی فوق العاده حماسی و طبیعی خواهند بود و شما راغرق در خود خواهند کرد ،ما همیشه در این سری بهترین گرافیک ها و صحنه ها را داشته ایم و در حقیقت هر بار سری را دوباره از نو ساخته ایم و اینبار نیز Skyrim تجربه ای فوق العاده طبیعی تر از Oblivion را به شما هدیه خواهد کرد، Skyrim در همه ی ابعاد یک پیشرفت و گام بسیار بزرگ رو به جلو نسبت به Oblivion است ."

وی در ادامه افزود : " در Oblivion ما با یک فضا و روایت استاندارد مبتنی بر افسانه های اروپایی طرف بودیم اما در Skyrim شما به آغاز همه چیز و آغاز اسکاندیناوی سفر خواهید کرد ، به جایی که همه ی این داستان ها آغاز شده است ، پس با یک تجربه ی حماسی تر و عظیم تر طرف خواهید بود ، زندگی در دنیای Skyrim بسیار متفاوت تر از تجربه ی شما با Oblivion خواهد بود ."
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.