اخبار بازی

اظهارات Naughty Dog درباره Savage Starlight

در گذشته اعلام شده بود که 120 کیت مخصوص PS4 وارد Naughty Dog شده است و تازگی شایع شده که این استدیو در حال کار بر روی یک بازی فضایی است که احتمالا Savage Starlight نام دارد.
پیش از هرچیزی شایعه ساخت یک عنوان در دست ساخت برای PS Vita تکذیب شد. در ادامه، کارگردان Uncharted 3 آقای Justin Richmond و طراح ارشد بخش چند نفره ای این بازی آقای Robert Cogburn درباره موضوعات مختلفی بحث کردند که بیشتر آن ها پیرامون PS4 بوده است. آقای Cogburn: "کنسول PS4 بی نظیر است. این مورد باعث خواهد شد تا گزینه های زیادی را برای انجام کارهایی که مدتی است درباره آن سخن می گوییم داشته باشیم. شما هنگام بازی شگفت زده خواهید شد."

دقیقا مشخص نیست که Naughty Dog بر روی چه چیزی کار می کند. ریبوت Jak & Daxter نیز که در برنامه بود لغو شد.کاربران همچنین سوالاتی را در رابطه با نام کامیک Savage Starlight که در بازی The Last of Us یافت می شد مطرح کردند.
آقای Richmond در پاسخ به اینکه آیا این نام بازی جدید است صرفا گفته اند: "اگر این ستاره وحشی نبود …… "

این شاید معرفی یک بازی جدید باشد اما وبسایت OPM یک توئیت را که از رئیس استدیو Naughty Dog یعنی آقای Christophe Balestra منتشر شده بود دوباره به نمایش گذاشته است.

 data-src=

در این پست که شایعه یک بازی فضایی را تکذیب می کند گفته شده: "ما از SpaceX بازدید کردیم ….. ولی بازی که در فضا رخ دهد در دست ساخت نیست. ما فقط به دلیل اینکه کارمان درست است دعوت شدیم!"

آقای Richmond در رابطه با این پروژه جدید در جای دیگر گفته اند: "ما به ساخت بازی هایی که واقعا دلمان می خواهد بازی کنیم ادامه خواهیم داد. در حال حاضر پروژه بر اساس یک شخصیت و داستان سرایی بنا شده است. این مورد ممکن است در آینده تغییر کند."

نظر شما چیست؟ Savage Starlight یا چیز دیگر؟

 

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.