اخبار بازی

اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی کنسل شده Star Wars 1313

بعد از بسته شدن استودیوی LucasArts، اطلاعات جدیدی از بازی در دست ساخت این استودیو یعنی Star Wars 1313 منتشر شد و متوجه شدیم که کاراکتر اصلی بازی Bob Fett بوده که در نهایت جایگزین کاراکتر نمایش داده شده در E3 2012 می شده است.
اخیراً IGN از طریق منبعی به دمویی 15 دقیقه ای از بازی دست پیدا کرده که قرار بوده در E3 امسال نمایش داده شود. هرچند این دمو کامل نبوده و مشکلات و کمبودهایی داشته، ولی بهترین دید را در مورد Star Wars 1313 می دهد.
IGN در حال حاضر نمی تواند ویدئویی از این دمو منتشر کند، ولی اطلاعاتی از بازی و تعدادی از Concept Art های آن را منتشر کرده است.
================

 data-src=

ماجراهای Star Wars 1313 در سیاره Tattooine شروع می شده است. Bounty Hunter (جایزه بگیر) های مختلفی در سیاره وجود دارند که هرکدام برای رؤسای خلافکار سیاره کار می کنند و Boba Fett نیز یکی از این ها است که همان طور که می دانیم برای Jabba the Hutt کار می کند. در ابتدای بازی شاهد دوران جوانی Boba Fett هستیم، مدت ها پیش از اینکه به زره معروف خود دست پیدا کند و هنوز با یک پوشش ابتدایی مشغول به کار است.
در تصویر می توان Slave One (سفینه مخصوص Boba Fett و Jango Fett) را دید و البته کلاهخود معروف Jango Fett یعنی پدر Boba Fett نیز بر سر او دیده می شود. از آنجایی که قرار بوده داستان Star Wars 1313 بین تریلوژی قدیمی و جدید این سری اتفاق بیافتد، زره Fett در طول بازی تکامل پیدا کرده و قدرتمندتر شده و در نهایت به شکلی که در تریلوژی قدیمی دیدیم تبدیل می شود.
 

 data-src=

 data-src=

در بازی شاهد سیاره Coruscant نیز هستیم که با جزییاتی خیره کننده تصویر شده است و در نقاط مختلف آن سازه هایی که از بقایای سفینه ها تشکیل شده اند، به چشم می خورد. (اگر با دقت نگاه کنید، بال های سفینه های TIE Fighter نیز دیده می شوند) همچنین می توان یک Corellian Freighter را نیز مشاهده کرد که البته طبق گفته های منبع ما، سفینه ای به جز سفینه معروف Millennium Falcon است.
Fett در بخشی از بازی به منطقه 1314 نیز دسترسی پیدا می کند. در حالی که بخش 1313 یک کلانشهر فاسد و تحت اختیار گروه های جنایتکار است، بخش 1314 منطقه ای فقیرنشین است که کمتر کسی قدم به آنجا گذاشته و سال ها است در تاریکی و ظلمت به سر می برد. یکی از بخش های بازی به جستجوی Fett در این منطقه برای پیدا کردن یکی از شکارهای خود اختصاص داشته است.
 

 data-src=

در این عکس شاهد نبرد Boba Fett با یکی از دشمنانش هستید که احتمالاً در منطقه 1314 اتفاق می افتد، هرچند منبع ما این موضوع را تأیید نمی کند. دشمن او ماسکی پوشیده که احتمالاً برای کمک به دیدن محیط تاریک منطقه به کار می رود.
زره Fett در این عکس نیز نمونه ای از آپگریدها را نشان می دهد که در طول بازی بر زره او اعمال می شود. او در این قسمت دارای یک جت پک شده و زره ای نزدیک تر به فیلم های Star Wars را بر تن دارد.
 

 data-src=

همان طور که در تریلر Star Wars 1313 نیز دیده می شد، قرار بوده بازی شامل Set Piece ها و صحنه های اکشن و پلتفورمری شبیه به Uncharted باشد. تصویر بالا متعلق به یکی از بخش های دموی 15 دقیقه ای هست که دیدیم. در اینجا Fett از یک لوله آویزان شده و در حالی که از دیوار بالا می رود، لوله ها ترکیده و Fett را مجبور به پیدا کردن تکیه گاه های جدید می کنند. منبع ما در مورد این صحنه توضیحاتی داده و می گوید بازی قرار بوده شامل صحنه های زیادی به این شکل باشد و تریلر E3 2012 نیز نمایشگر این نوع بخش های مهیج بوده است.
بخش اصلی دمویی که مشاهده کردیم، به تعقیب و گریز Boba Fett و یک Trandoshan (نژادی در Star Wars) در یک مرکز خرید پیچ در پیچ در بخش 1313 مربوط می شد. در این مرحله طعمه Fett از دست او فرار کرده و با پشت سر گذاشتن نواحی مختلفی مثل دکه های متنوع و از جمله یک مغازه قصابی که در آن اجساد قصابی شده Tauntaun ها (نژادی در Star Wars) را برای فروش آویزان کرده اند، به مسیر خود ادامه می دهد. خلافکاران 1313 از این Tauntaun ها برای قاچاق مواد خود به سیارات دیگر استفاده کرده اند و این موضوع یکی از بخش های اصلی داستان Star Wars 1313 را تشکیل می داده است.
 

 data-src=

در اینجا شاهد بخش پایانی تعقیب Trandoshan هستیم. جایی که Boba Fett او را به چنگ آورده و مشغول بازجویی از او است. همان طور که می بینید، Fett به جای کشتن او، دستبندی به او زده و آماده انتقال او نزد Jabba است.
در پشت Fett یک Droid (نوعی از روبات های Star Wars) را مشاهده می کنید که نقش همکار او در مبارزات را ایفا می کند. منبع ما در مورد او گفته است که در ابتدای بازی در کنار Fett کار می کرده، ولی بعد از مدتی به او خیانت می کند.
 

 data-src=

در اینجا نیز Fett را در کنار همکار Droid خود می بینید که با زره ای پیشرفته تر در حال مبارزه با دشمنان است.
در حالی که منبع ما نگفته این تصویر برای چه بخشی از بازی است، ولی می توان حدس زد که متعلق به منطقه 1314 می باشد.
 

 data-src=

تصویر بالا سایر Bounty Hunter ها را نشان می دهد که برای گروه های خلافکار 1313 مبارزه می کنند و تمام آن ها با همکاری یکدیگر در اینجا هدفی مشترک دارند.
در پشت سر Fett نیز دوباره شاهد Droid او هستیم و سایرین نیز یک انسان، یک Dathomirian و یک Twi'lek هستند.
 

Star Wars 1313 پروژه ای زیبا و جاه طلبانه بوده و هرچند احتمالاً دیگر شاهد نسخه نهایی آن نخواهیم بود، ولی حتی تماشای بخش هایی از اثر LucasArts نیز جذابیت های خاص خود را دارد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.