اخبار بازی

اطلاعات نمایشگاه یوروگیمر در مورد RAGE

تیم id Software در نمایشگاه یوروگیمر حضور داشت و اطلاعات جدیدی از بازی جدید خود، Rage را آشکار کرد که نگاهی به آن‌ها می‌اندازیم.

– با شروع بازی آن‌ها اشاره کردند که " شما به هر محیط جدیدی که وارد شوید، با استیلی منحصر بفرد و حس و حال منحصر بفردی روبرو می‌شوید". که این مساله به خاطر ظرافت‌های موتور tech 5 است.

– داستان بازی از این قرار است که برخورد شهاب آسمانی به زمین باعث می‌شود که بسیاری از مردم و شهر‌ها از بین بروند. تشکیلاتی زیر زمینی( به نام ARK) بوجود می‌آید که برخی افراد خاص را به خدمت خود گرفته و آن‌ها را درون محفظه‌های برودتی منجمد می‌کند تا در آینده بازگشته و تمدن را بازسازی کنند. اما نقشه‌ها درست پیش نمی‌رود و تغییراتی در برخی از این افراد ایجاد شده و به انسان‌هایی وحشی و راهزن تبدیل می‌شوند.

– بسیاری از ماموریت‌های خود را در شهری به نام wellspring دریافت خواهید کرد. ( مثلا در یکی از ماموریت‌ها باید به جایی به نام Dead City بروید که ساکنانش همه جهش یافته هستند).

– یکی از سلاح‌های شما شمشیری‌ست به شکل بومرنگ که می‌تواند سر دشمنان را قطع کرده و پیش شما باز گردد. همچنین سلاحی به نام Electro Bolts نیز در بازی وجود دارد و همانطور که از نامش پیداست خاصیت الکتریکی دارد.

– ماشین‌سواری و مبارزات همرا با ماشین از قسمت‌های عمده بازی‌ست. بر روی برخی از ماشین‌ها، تجهیزایی مانند راکت، مسلسل و بمب نصب شده است.

– ربات‌های نگهبان در بازی وجود دارد که برخی از آن‌ها به شکل طبیعی و برخی به شکل عنکبوت هستند. در اطراف گشت زنی کرده و به دشمنان حمله می‌کنند.

– آنطور که وعده داده شده قرار است بخش مولتی‌پلیر بازی واقعا متفاوت و منحصربفرد باشد.

– ماشین‌ها در طول استفاده معیوب و خراب نمی‌شوند. در طول بازی همیشه یک وسیله نقلیه در اختیار خواهید داشت.

– بازی بر روی همه پلتفرم‌ها با 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. روزلیشن بازی 1080P نخواهد بود.

– بازی در 2 دیسک برای Xbox و 1 دیسک برای PS3 منتشر می‌شود.

– سیستم Morality( انتخاب بین خوب و بد) در بازی وجود ندارد.

– بازی در 13 و 15 سپتامبر 2011 برای US و UK منتشر خواهد شد.
منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.