اخبار بازی

اطلاعات جدید پیرامون قابلیت Remote کنسول PS4 از زبان Shuhei Yoshida

رئیس استدیو جهانی SCE آقای Shuhei Yoshida منبع بسیار خوبی برای بدست آوردن اطلاعات پیرامون اینکه PS4 چگونه با دیگر دستگاه ها رابطه برقرار می کند هستند. ایشان به تازگی در اکانت توئیتر خود اطلاعات جالب و جدیدی را اعلام کرده اند.
پس از اینکه Remote Play را با هر دستگاهی که ورودی HDMI دارد تنظیم کردید، دیگر نیازی به یک تلویزیون ندارید. دیگر می توانید PS4 را از طریق Vita کنترل کنید.
در برخی موارد این قابلیت کارایی دارد. به عنوان مثال تلویزیون شما فقط یک ورودی HDMI دارد و همان را یکی دیگر از اعضای خانواده شما می خواهد برای دستگاه دیگری استفاده کند. در این صورت شما می توانید کابل PS4 را از تلویزیون خود جدا کرده و از طریق PS Vita و قابلیت Remote Play از PS4 لذت ببرید.
توئیت دوم نکته جالب تری را داراست. نه تنها شما می تواند بازی های خود را از PSN به وسیله تبلت و تلفن های هوشمند خریداری کنید، بلکه PS4 خودش روشن شده و شروع به دانلود بازی می کند و پس از اینکه دانلود به اتمام رسید، PS4 وارد حالت standby می شود. شما می توانید بازی خود را خریداری کنید تا زمانی که رسیدید به خانه آماده باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.