اخبار بازی

اطلاعات جدید از LOTR: War in the North .

امروز Warner با انتشار ویدئو و تصاویر جدید از عنوان در دست ساخت LOTR: War in the North اطلاعات جدید از این عنوان را فاش کرد .

LOTR: War in the North که توسط Snowblind در دست ساخت است ، به نظر می رسد برای اولین بار راوی گوشه ای از ماجراهای سرزمین میانه خواهد بودکه کمتر توجهی به آن ها شده است.

موضوع اصلی خط داستانی LOTR: War in the North مربوط به مبارزه ی بازماندگان قبیله ی Black Númenóreans با سائورون است.

Black Númenóreans مردمانی بودند که در دوران دوم سرزمین میانه در شمال آن میزیستند و هم پیمان Gondor محسوب می شدند اما با حملات سپاهیان Sauron و دژ سیاه Mordor رو به زوال رفتند .

War in the North به بررسی حوادث شمال سرزمین میانه خواهد پرداخت که سال ها جولانگاه سپاهیان Mordor بوده است و شما را با روایتی موازی روایت یاران حلقه همراه خواهد کرد.

بر اساس اعلام Snowblind این عنوان که یک Action-Rpg خواهد بود از Co-Op سه نفره به همراه بخش آنلاینی کامل سود خواهد برد.

همچنین در بازی شما قابلیت شخصی سازی کامل Character خود و ارتقا آن را خواهید داشت.

به نظر می رسد Snowblind با ترکیب روایت های مشهور سه گانه ی ارباب حلقه ها و قسمت های ناگفته ای از سایر کتاب های تالکین نظیر سیلماریلیون ، ماجراهای تامبامبادیل و تاریخ سرزمین میانه قصد دارد آرزوی چندین ساله ی طرفداران Tolkien را برای تجربه ی یک اقتباس خوب از آن تبدیل به واقعیت کند.

LOTR: War in the North در سال 2011 برای هر سه پلتفورم PC ، XBOX 360 و PS3 توسط Warner Bros. منتشر خواهد شد.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.