اخبار بازی

اطلاعات جدید از L.A. Noire

درود

خب بلاخره مجله ی GameInformer در شماره ی جدید خود اطلاعاتی از بازی پرهزینه ی شرکت RockStar و TeamBondi اعلام کرد .

– بازی L.A. Noire به صورت open-world action-adventure خواهد بود و محل بازی در لس انجلس خواهد بود و اتفاقات ان در سال 1947 میگذرد ! همین طور که متوجه شدید بازی در مکان واقعی اتفاق میافتد پس انتظار نداشته باشید مانند GTA بتوانید در محل های عمومی به شهروندان شلیک کنید . این بازی کاملا با اون بازیها متفاوت خواهد بود .

– شما در بازی در نقش Cole Phelps خواهید بود ، یک پلیس ضربت در L.A که وظیفش پاکسازی خیابان ها است . اما به این اسانی ها نخواهد بود وقتی قرار است با باتوم به مردم ضربه بزنید . cole با این وظیفه ی خود مشکلاتی دارد ! و اون اینه که این کار بعضی خاطرات بدش رو از جنگ جهانی دوم به یادش میاره ! او این وظیفه را به ارامی انجام داد و در حین طیی کردن این دوره با پیشرفتی که داشت صاحب یه کار دفتری در دپارتمان پلیس میشود او با پیشرفت در کارش به ترتیب در دپارتمان های حمل و نقل ، بزهکاری و در نهایت بخش جنایی صاحب پست میشود

– اکنون به عنوان یک کاراگاه وظیفه ی شما حل پرونده هایی است که شامل مصاحبه ، تحقیقات و بازجویی خواهد بود است . وقتی شما از یک صحنه میگذرید دیگر نمیتوانید ایتم های اساسی در ان صحنه ی قبلی را پیدا کنید ! صحنه ی جرم به گفته ی GI بسیار طبیعی به نظر میرسد ، و شما نیاز به چشمان تیزبین برای پیدا کردن سرنخ دارید . برداشتن یک عینک در صحنه ی یک جنایت میتواند کمک بزرگی برای شما باشد تا بتوانید با ایتفاده از نام برند حک شده روی Frame به سرنخ هایی برسید . البته اینها فقط اطلاعات مختصری هستند که لازم است شما در دفترجه ی خود یادداشت کنید .

– نکته ی جالب دیگری که در بازی به ان اشاره شده است سیستم مصاحبه در بازی است .
Team Bondi از یک سیستم انقلابی در این بازی استفاده کرده است که میتواند راه و روش ساخت بازی ها را تغییر دهد . یک موشن کپچر از تنها از چهره ی بازیگران در یک اتاق بسیار بزرگ با دوربین هایی که دورتادور اتاق را فرا گرفته اند . در طول گریم ، بازیگر دیالوگ ها را دریافت میکند ! در هنگام خواندن انها تمام احساسات و حرکات صورت ضبط خواهد شد . از اغراق امیز ترین حرکات تا کوچکترین حرکات چشم . دیالوگ های ضبط شده در این زمان باعث ایجاد یک صحنه ی یک پارچه میشوند که تمام اینها باعث میشود که کل بازی حتی نیاز به یک انیماتور نیز نداشته باشد ! که طبق نوشته ی GameInformer این باعث خلق صحنه های رندرینگ خارق العاده در صحنه ی بازی میشود که این در گیم پلی بازی نیز بسیار مهم است .

– وقتی شما از یک نفر مصاحبه میگیرید شما باید به حالت چهره ی اون نگاه کنید و اگر داره دروغ میگه اون رو حدس بزنید .مثل Mass Effect ! انتخاب دیالوگ هم در بازی شامل چند گزینهی انگشت شمار عمومی میشود که شامل : تمسخر کردن ، متهم کردن یا اعمال زور است . شما در مصاحبه ها یا بازجویی ها میتوانید کاملا مضنون رو به وسیله ی عکس العمل های مناسب خود کنترل کنید ! شما همچنین میتوانید حرفهای مضنون را به کمک دفترچه ی خود بر اساس سرنخ های بدست امده رد یا تکذیب کنید .

متاسفانه GI اطلاعتی در باره ی گیم پلی اکشن ( GunPlay ) بازی ارائه نداده است . پس سکانس های اکشن این بازی هنوز هم حکم راز را دارند .

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.