اخبار بازی

اطلاعات جدید از بازی Gta Iv

خب اطلاعاتی جالبی از بازی پرطرفدار و جذاب GTA IV منتشر شده است که به شرح زیر میباشد :

1 – شرکت بازیسازی Rockstar Games امروز رسما اعلام کرد که دو ورژن مختلف از بسته های الحاقی ( Downloadable Content ) برای بازی Grand Theft Auto IV مدتی پس از عرضه ی رسمی بازی برای دو کنسول PS3 و XBOX360 منتشر خواهد شد . دارندگان PS3 و XBOX 360 میتوانند این بسته های الحاقی را از PSN و XBL دانلود کنند .

2 – همچنین دیروز خبری منتشر شد که مشخص میکند دلیل تاخیرهای متعدد و زیاد این بازی مربوط به نسخه PS3 این بازی بوده هست . سازنده ی این بازی اعلام کرده هست که کار سختی برای بهینه سازی و ساخت این بازی برای کنسول PS3 انجام شده هست . همچنین این شرکت اعلام کرده است که ساخت این بازی برای کنسول PS3 به مراتب سختر از XBOX360 بوده است .
با این حال در حال حاظر هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و ساخت این بازی برای این دو کنسول بدون مشکل خاصی ادامه دارد .
همچنین به اعتقاد شرکت بازیسازی Rockstar تفاوتی میان نسخه XBOX360 و PS3 وجود نخواهد داشت . با این حال تا زمان عرضه ی این بازی تریلرهای متفاوتی از این بازی منتشر خواهد شد که نشانگر این موضوع خواهد بود … .
این بازی به صورت همزمان برای این دو کنسول عرضه خواهد شد .

3 – در مورد شماره یک توضیحاتی دیگر نیز وجود دارد که به این ترتیب میباشد :

شرکت Rockstar رسما اعلام کرده است که برای کنسول XBOX360 بسته های الحاقی انحصاری ( Downloadable Content ) نیز منتشر خواهد شد . به عبارتی دیگر برای کنسول مایکروسافت یعنی XBOX360 دو Downloadable Chapters مدتی پس از عرضه ی بازی منتشر خواهد شد که برای کنسول PS3 منتشر نمیشود . بقیه Downloadable Content ها برای هر دو کنسول منتشر خواهند شد .
با اینکه هنوز در مورد این بسته های الحاقی اطلاعات بیشتری منتشر نشده است اما گمان میرود که Content ها شامل ماشین های جدید , اسلحه های جدید و البته شاید تعدادی ماموریت جدید باشد .

مطالب پیشنهادی:

مهدی طالبی

! You can do anything, but not everything

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.