اخبار بازی

اطلاعات جدید از بازی Forbidden Magna

شرکت Marvelous AQL به تازگی اعلام کرده است که استودیو سازنده بازی Rune Factory در حال کار بر روی یک بازی جدید در سبک استراتژی-نقش‌آفرینی (SRPG) به نام Forbidden Magna برای کنسول 3DS است.

حال مجله فامیتسو در شماره این هفته خود اطلاعات جدیدی در رابطه با این بازی منتشر کرده است.

 

طبق گزارش مجله فامیتسو آقای Yoshifumi Hashimoto (تهیه‌کننده سری بازی‌های Rune Factory) بعنوان تهیه‌کننده این بازی انجام وظیفه می‌کند، از سایر افراد حاضر در پروژه می‌توان به آقای Masahide Miyata (کارگردان سری بازی‌های Rune Factory) و Ototsugu Konoe که قبلاً بعنوان طراح شخصیت‌های انیمه Fate/Prototype انجام وظیفه کرده است اشاره کرد.

 

گرافیک کلی بازی به صورت 3 بعدی طراحی شده است که شباهت‌هایی به عناوین Harvest Moon و Rune Factory دارد. بر اساس مطالب منتشر شده در مجله گفت‌و‌گو و مکالمات شخصیت‌های بازی با یکدیگر از طریق تصاویر 2 بعدی (همانن بازی Rune Factory) نمایش داده می‌شود.

 

شخصیت‌های بازی

 

Lux

 data-src=

 

شخصیت اصلی بازی، پسری با موهای قرمز که در یک جزیره دور افتاده وظیفه مدیریت یک مسافرخانه قدیمی را داشته که مشتری‌های زیادی ندارد.

Lux طی یک اتفاق در یکی از غارهای کریستالی دستبند مرموزی را پیدا می‌کند که باعث ایجاد تغییرات زیادی در زندگی او می‌شود.

 

Charlotte

 data-src=

 

اولین روح بازی که موهایی به رنگ صورتی دارد. Charlotte شخصیت شاد و سرحالی داشته و به سرعت با اکثر افراد رابطه خوبی برقرار می‌کند.

Charlotte از یک شمشیر بزرگ به نام Tenimuho در مبارزات استفاده می‌کند.

 

Beatrice

 data-src=

 

دومین روح بازی که موهایی به رنگ نقره‌ای و کتی آبی رنگ به تن داشته و برخلاف Charlotte شخصیت آرام و کم حرفی دارد.

Beatrice از یک کمان به نام Stellar Bowgun در مبارزات استفاده می‌کند.

 

Diana

 data-src=

 

یکی دیگر از ارواح بازی که موهایی به رنگ بنفش داشته و در تمامی اوقات سلاح خود را به همراه دارد حتی در هنگام استفاده از حمام!

یکی از علاقه‌مندی‌های Diana مراقبت از خرس عروسکی‌اش در اوقات تنهایی است.

Diana از یک نیزه به نام Kirin در مبارزات استفاده می‌کند.

 

 data-src=

 

یکی از قسمت‌های اصلی بازی بخش‌های مرتبط به مسافرخانه است، جایی که شما وظیفه مدیریت مجموعه را داشته و باید به کمک ارواح مختلف برای بدست آوردن مشتری‌های بیشتر تلاش کنید.

در صورت برقراری رابطه دوستانه (به میزان مشخصی) با هر یک از ارواح، آن‌ها لباس خدمتکاران (Maid) را به تن کرده و در قسمت‌های مختلف مسافرخانه به کمک شما می‌آیند.

 

 data-src=  data-src=

 

همچنین بازی دارای سیستمی به نام ETR است که مرتبط به سرگرم شدن شما و مشتری‌های مسافرخانه است که در حال حاضر اطلاعاتی از آن در دست نیست.

در قسمتی دیگر از مطالب مجله فامیتسو به این مسیله اشاره می‌شود که در صورت بهبود رابطه شخصیت اصلی (Lux) با هر یک از ارواح (در طول قسمت‌های مرتبط به مسافرخانه) توانایی‌های مبارزاتی آن‍ها افزایش می‌یابد همچنین امکان یادگیری تکنیک‌های ویژه‌ای طی شرایط و رویدادهای خاص نیز وجود دارد.

 

 data-src=  data-src=

 

در طول مبارزات بازیکن توانایی انتخاب هر یک از ارواح مختلف را به عنوان همراه دارد. ضمناً گفته شده است که در هنگام کاوش در مناطق مختلف بازی کریستال‌ها نقش منبع اصلی انرژی را برای ارواح ایفا می‌کنند.

طبق اعلام سازندگان، بازی دارای میادین مبارزه مختلفی از قبیل: مزارع و مناطق بارانی خواهد بود.

سیستم مبارزات بازی با نام CLT یا Connect Lead Time شناخته می‌شود که شباهت بسیاری به سیستم مبارزات بازی Valkyria Chronicles دارد.

 

 data-src=  data-src=

 

در این سیستم (همانند بازی Valkyria Chronicles) نیروهای شما و دشمن هرکدام نوبت مخصوص به خود را داشته که در طول آن و تا قبل از به اتمام رسیدن زمان مورد نظر می‌توانند آزادانه در میدان مبارزه حرکت کرده و تکنیک‌های مورد نظر خود را اجرا کنند.

در پایان آقای Yoshifumi Hashimoto (تهیه‌کننده بازی) اعلام کرده‌اند که مراحل ساخت بازی حدوداً 50% تکمیل شده و تیم ساخت تمام تلاش خود را برای عرضه بهترین استراتژی-نقش‌آفرینی ممکن بکار می‌بندد.

بازی Forbidden Magna در تاریخ نامعلومی از سال 2014 برای کنسول 3DS منتشر می‌شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.